Menu
Ваша корзина

  Сульфат кобальту 2833293000

  Сульфат кобальту
  Сульфат кобальту
  Сульфат кобальту
  Сульфат кобальту
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Сульфат кобальту Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 22811804
  • ТН ВЭД: 2833293000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  286 переглядів
   
   
   
   
   

  Неорганічна сіль двовалентного кобальту, сульфат кобальту широко використовується в багатьох місцях, таких, як гальванічна ванна, в електрохімічної промисловості як барвник. Найпоширеніший вид сульфату кобальту - це гептагідрат сульфату кобальту. КОНТАКТИ

  Сульфат кобальту використовується як мінеральна добавка в пасовищах, де спостерігається дефіцит кобальту. Сульфат кобальту бере участь в синтезі вітаміну B12 в рубці жуйних тварин. В електрохімічної промисловості, він використовується як осушувач літографських чорнила, лаків, фарб і лінолеуму; в акумуляторних батареях; і як фарбувальний агент для кераміки, емалі, глазурі та порцеляни. Він використовується у ветеринарії для профілактики і лікування дефіциту кобальту у жуйних тварин, використовується людьми для поліпшення рівня гематокриту, гемоглобіну та еритроцитів. Крім того, він може бути використаний як каталізатор, аналітичний реактив, шинний клей, і т.д.

  Кобальт вважається незамінним елементом для живих організмів, включаючи людей, так як він входить в молекулу вітаміну B12. Зелені рослини не синтезують вітамін B12; мікроорганізми в жуйних тварин (жують жуйку ссавці з багатокамерним шлунком, такі, як корови і вівці) є основними ВВ«виробникамиВВ» вітаміну B12. Вітамін B12 містить близько 4% кобальту за масою. Жуйні тварини потребують 0.07-0.10 ppm кобальті в своїх кормах, і відсутність кобальту в грунті і кормі перешкоджає синтезу достатньої кількості вітаміну B12.

  Характеристики
  Маса25 кг
  ТипСульфат кобальту

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре