Menu
Ваша корзина

  Карбонат магнію 2836991100

  Карбонат магнію
  Карбонат магнію
  Карбонат магнію
  Карбонат магнію
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Карбонат магнію Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 22811938
  • ТН ВЭД: 2836991100
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  819 переглядів
   
   
   
   
   

  Карбонат магнію (харчова добавка E504) - безбарвні кристали майже нерозчинні у воді, магнієва сіль вугільної кислоти. Добре реагує з кислотами, при цьому розкладається з виділенням вуглекислого газу. Широко поширений в природі як корисна копалина - мінерал ВВ«магнезитВВ».

  Хімічна формула: MgCO3. Карбонат магнію сам по собі не токсичний, але застосування його в їжу у великих кількостях може викликати пригнічення центральної нервової системи і порушення роботи серця. Може викликати подразнення дихальних шляхів і травного тракту (у великих концентраціях діє як проносне), викликає роздратування шкіри і слизових оболонок. У харчовій промисловості використовується як антиокислювач для збереження кольору продуктів.

  Також широко застосовується в якості добавки до кухонної солі, що б уникнути її комкования.

  Інші використання карбонату магнію: - в косметичній промисловості, в якості одного з компонента масок для нормальної і сухої шкіри обличчя, завдяки своїм м'яким і в'язким властивостям; - використовується в якості сушильного порошку для рук у важкій атлетиці, гімнастиці, пауерліфтингу, скелелазінні; - у виробництві пластика, як протидимного компонент; - в складах для гасіння вогню; - для виготовлення теплоізоляційних матеріалів; - для виробництва присипки, зубної пасти.


  Характеристики
  ТипКарбонат магнію
  УпаковкаМішок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре