Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Окисел магнію 2519901000

  Окисел магнію
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Окисел магнію Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 23061357
  • ТН ВЭД: 2519901000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  764 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Оксид магнію (палена магнезія, окис магнію) являє собою невеликий білий легкий порошок. Практично не розчиняється у воді, але легко її вбирає, розчинний в розведеною соляної кислоти. Основна форма - мінерал периклаз. Щільність 3,58 г / см ?. Температура плавлення - 2825 ° C, температура кипіння - 3600 ° C.

  Оксид магнію отримують шляхом випалу мінералів магнезиту і доломіту.

  В залежності від температури отримання, оксид магнію буває двох видів: 1. Легка магнезія - безбарвний порошок, легко реагує з розведеними кислотами і водою з утворенням відповідних солей; 2. Важка магнезія, або металургійний порошок, який складається з великих кристалів периклаза і характеризується кислотостойкостью і водостійкість.

  < u> Хімічна формула: MgO

  Магнезія, Окис магнію

  Області застосування:

  В промисловості застосовується для виробництва вогнетривів, цементів, очищення нафтопродуктів, як наповнювач при виробництві гуми. Надлегкий окис магнію застосовується як дуже дрібний абразив для очищення поверхонь, зокрема, в електронній промисловості.

  В медицині застосовують при підвищеній кислотності шлункового соку, так як вона обумовлюється надмірним вмістом соляної кислоти. Жжёную магнезію приймають також при випадковому попаданні в шлунок кислот.

  У харчовій промисловості зареєстрований в якості харчової добавки E530, що перешкоджає злежуванню і злежуванню.

  У спортивній гімнастиці, нанесений на долоні спортсмена, порошок оберігає його від небезпеки зірватися з гімнастичного снаряда.

  Є абсолютним відбивачем - речовиною з коефіцієнтом відображення, що дорівнює одиниці в широкій спектральній смузі. Може застосовуватися як доступний еталон білого кольору. 

  Характеристики
  Температура плавлення2825° C
  Щільність3,58 г/смі

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Окисел магнію недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Окисел магнію у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.