Menu
Ваша корзина

  Сульфат марганцю 2833210000

  Сульфат марганцю
  Сульфат марганцю
  Сульфат марганцю
  Сульфат марганцю
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Сульфат марганцю Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 23599124
  • ТН ВЭД: 2833210000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  200 переглядів
   
   
   
   
   

  Зовнішній вигляд сульфат марганцю - кристалічний порошок або кристали від білого до злегка рожевого кольору, гіркий на смак і виходить при дегідратації відповідних кристалогідратів. Добре розчиняється у воді і не розчиняється в спирті.

  Сульфат марганцю має таку хімічну формулу: MnSO4

  Застосування сульфат марганцю:

  широко використовується сульфат марганцю в якості мікродобрива, в комбікормової, аграрної промисловості, обробляють насіння цукрового буряка, бавовнику та ін. Його використовують для позакореневого підживлення і для виробництва марганізірованного суперфосфату. В овочівництві захищеного грунту сульфат марганцю використовується для основної заправки грунтів і субстратів, застосовується при дефіциті в грунті марганцю, що може послужити причиною зниження врожайності. На листі рослин нестача марганцю проявляється опіками, плямами і хлорозамі.Сульфат марганцю використовують для овочевих, ягідних або квіткових культур. Розведений у воді добриво рівномірно розпорошується на листя рослин в суху безвітряну погоду.

  Застосування знайшов сульфат марганцю і у виробництві феритів. Як компонент барвників в текстильній і порцелянової промисловості.

  Сульфат марганцю використовують при виробництві свинцево-марганцевих сикативів, солі двовалентного марганцю каталитически діють на перебіг деяких окислювальних процесів, особливо що відбуваються під дією атмосферного кисню , на цьому грунтується їх застосування в якості сикативів - речовин, які будучи розчиненими в лляній олії, прискорюють його окислення киснем повітря і, тим самим, сприяють більш швидкому висиханню. Лляна олія, що містить сикатив, називають оліфою. Як сикативів застосовуються деякі органічні солі марганцю.

  Застосовують сульфат марганцю в органічному синтезі, як каталізатор, в тому числі при виробництві жирних синтетичних кислот.

  Також, у нас на сайті, ви можете замовити таку продукцію:

  Характеристики
  УпаковкаМішок
  Формула:MnSO4

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре