Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Піросульфіт натрію 2832100000

  Піросульфіт натрію
  Піросульфіт натрію
  Піросульфіт натрію
  Піросульфіт натрію
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Піросульфіт натрію Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 23968902
  • ТН ВЭД: 2832100000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1292 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Піросульфіт натрію являє собою кристалічний порошок білого або слабо-жовтого кольору з різким запахом сірчистого ангідриду, добре розчинний у воді, труднорастворім в етиловому спирті. Є сіллю піросерністой кислоти.

  Розчин піросульфіту натрію має кислу реакцію. У воді легко відбувається гідроліз з перетворенням в гідросульфіт натрію. При зберіганні на повітрі реактив втрачає SO2 і поглинає кисень, переходячи в сульфат натрію. При нагріванні солі поисходит термічний розклад з виділенням двоокису сірки SO2. Щільність: 2,36 г / см?. Температура плавлення 150 ° C, температура розкладання 65 ° C. Хімічна формула: Na2S2O5.

  Піросульфіт натрію, Натрій піросернистокислого Піросульфіт натрію (метабісульфіт натрію) одержують взаємодією сірчистого ангідриду з содово-сульфітним розчином.

  Застосування метабісульфіту натрію:

  Харчова промисловість: застосовується як харчова добавка-консервант Е223, антиоксидант, відбілювач і розпушувач, використовується при виробництві фруктових соків, солодощів і пива. У виноробстві застосовується при сульфітування сусла, мезги і вина як дезінфікуючий і відбілюючий засіб. У рибної промисловості - при консервуванні риби, м'яса, морських тварин (звірів) і рибних відходів.

  Фармацевтична промисловість: застосовується в якості наповнювача в деяких таблетках, допоміжної речовини в ін'єкційних лікарських препаратах , системах фільтрації води, для дезінфекції обладнання.

  Хімічна промисловість:

  Характеристики
  Температура плавлення:150° C
  Щільність:2,36 г/смі.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Піросульфіт натрію недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Піросульфіт натрію у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.