Menu
Ваша корзина

  Трікальцийфосфат 2835260000

  Трікальцийфосфат
  Трікальцийфосфат
  Трікальцийфосфат
  Трікальцийфосфат
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Трікальцийфосфат Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 23969418
  • ТН ВЭД: 2835260000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  359 переглядів
   
   
   
   
   

  Трикальцийфосфат - є найпоширенішою кальцій-фосфорної добавкою застосовуваної в практиці тваринництва в багатьох країнах. Трикальцийфосфат вважається і зараз найпоширенішим В«кормовим фосфатомВ». Входить до складу мінералів - фосфорита, апатитів, гидроксилапатита.

  Трикальцийфосфат є за різними даними сірий або сірий з коричневим відтінком, кремовий або світло-жовтий, білий з сірим відтінком аморфний порошок погано розчинний в воді. Такий розкид в тональних особливості кольору розглянутого продукту - результат неоднакового хімічного складу вихідної сировини окремих родовищ апатитів, з яких отримують трикальцийфосфат.

  Щільність: 2,81 г / см?. Температура плавлення: 1670 В° C.

  Хімічна формула: Са3 (PO4) 2

  Отримують гідротермічним випалюванням апатитового або фосфоритової концентрату з добавкою полугідратной фосфорної кислоти при температурі 1450-1600 В° C.

  Кальцію фосфат кормовий відносно дешевий трикальцийфосфат можна розглядати як найбільш цінний і ефективний джерело мінеральних елементів для організму тварин при відносно низькій його ціною. Його використання в якості кормової добавки в складі комбікормів і кормосумішей, дозволяє без проблем балансувати рівень фосфору в раціонах всіх видів сільськогосподарських тварин і суттєво підняти продуктивність тварин.

  Трикальцийфосфат вживається, крім того, для очищення цукрових сиропів у виробництві цукру-рафінаду, у виробництві кераміки і скла, для виготовлення зубних паст і порошків, він входить до складу абразивів для полірування і шліфування металів, служить для видалення фтору з води, для кондиціонування кухонної солі, застосовується в медицині та ін. Харчовий трикальцийфосфат застосовується для усунення гігроскопічності кухонної солі.

  в залежності від виду сировини, складу і призначення фосфат кальцію випускається трьох марок: - монокальцийфосфат; - дикальцийфосфат (преципітат); - трикальцийфосфат.

  Також, у нас на сайті, ви можете замовити таку продукцію:

  Характеристики
  УпаковкаМішок паперовий
  Щільність:2,81 г/смі

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре