Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  L-лизин моногидрохлорид 2922410000

  L-лизин моногидрохлорид
  L-лизин моногидрохлорид
  L-лизин моногидрохлорид
  L-лизин моногидрохлорид
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  L-лизин моногидрохлорид Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 24669401
  • ТН ВЭД: 2922410000
  • Країна виробник: Китай
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  798 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  L-Лізин моногідрохлорид

  компанія виробник: CBH Co. Ltd.

  СПЕЦИФИКАЦИЯ

  Назва продукту : L-Лізин, моногідрохлорид 98% (Харчовий сорт)

  Категорія : Амінокислота

  Хімічна формула: C 6 H 14 N 2 O 2 · HCL

  Молекулярний вага: 182.65

  № CAS: 657-27-2

  Зовнішній вигляд: Світло-жовті частинки

  Термін зберігання : 2 роки в сухому місці з моменту виробництва

  Статус ГМО : Не містить ГМО

  Амінокислоти

  Амінокислоти грають дуже велику роль в житті організмів, тому що всі білкові речовини побудовані з амінокислоти. Багато рослин і бактерії можуть синтезувати всі необхідні їм амінокислоти з простих неорганічних сполук. Більшість амінокислот синтезуються в тілі людини і тварин зі звичайних безазотистих продуктів обміну речовин і засвоюється азоту. Однак 8 амінокислот (лізин, метіонін, треонін, валін, ізолейцин, лейцин, триптофан і фенілаланін) є незамінними, тобто не можуть синтезуватися в організмі тварин і людини, і повинні доставлятися з їжею.

  При нестачі цих амінокислот (частіше триптофану, лізину, метіоніну) або в разі відсутності в їжі хоча б однієї з них неможливий синтез білків і багатьох інших біологічно важливих речовин, необхідних для життя.

  Раціони с.-г. тварин повинні містити всі необхідні організму амінокислоти, особливо незамінні, тому при організації годівлі в даний час стали враховувати в кормах не тільки загальна кількість протеїну, як було прийнято раніше, а й незамінних амінокислоти. Раціони свиней і птиці обов'язково балансують за змістом амінокислоти. З цією метою підбирають корми, що доповнюють один одного за амінокислотним складом, а також використовують синтетичні амінокислоти, що випускаються промисловістю.

  Синтетичні амінокислоти згодовують в суміші з концентратами; доцільніше додавати їх в комбікорми промислового виготовлення.

  Також, у нас на сайті, ви можете замовити таку продукцію:

  CAS
  Хімічна формула:H₂N(CH₂)₄CH(NH₂)CO₂HxHCl
  CAS №:657-27-2
  Основна речовина:99%
  Упаковка:Мішок 25 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити L-лизин моногидрохлорид недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо L-лизин моногидрохлорид у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.