Menu
Ваша корзина

  Креатин моногідрат 2925290000

  Креатин моногідрат
  Хіт продажу
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Креатин моногідрат Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 24669577
  • ТН ВЭД: 2925290000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  400 переглядів
   
   
   
   
   

  Креатин моногідрат

  Креатин моногідрат - одна з найбільш популярних форм креатину на ринку спортивного харчування. Як правило, моногідрат креатину випускається в порошку або в капсулах.

  Це натуральна речовина природного походження, яке міститься в м'язах людини і тварин. Креатин потрібно для підтримання нормального енергетичного обміну людини і є джерелом енергії для м'язів.

  В організмі людини міститься близько 100-140 г креатину, а його витрата для середньостатистичної людини становить приблизно 2 г на добу. Креатин (купити можна у нас) грає не менш важливу роль ніж, наприклад, білок або вуглеводи. Він може вироблятися організмом самостійно або вступати в організм ззовні - разом з їжею.

  Особливо не вдаючись в наукові подробиці можна сформулювати основні впливу креатину на організм людини такий спосіб:

  1. Збільшення сили.
  2. Збільшення м'язової маси.
  3. Збільшення секреції власних анаболічних гормонів.
  4. Позитивний вплив на рельєфність мускулатури.

  звідси можна зробити головний висновок - креатин дозволяє поліпшити власні спортивні показники в різних видах спорту: біг, велосипедні гонки, стрибки, бодібілдинг, пауерліфтинг і т.д. Особливу увагу хочеться приділити бодібілдингу, де ефект креатину проявляється найбільш повно. Креатин дозволяє домогтися збільшення сухої м'язової маси (за деякими даними від 2 до 5 кг за перший місяць прийому). Також дивовижне вплив робить цю речовину на силові показники. Останні дослідження показали, що креатин моногідрат дозволяє домогтися збільшення ваги в жимі лежачи на 10 кг вже через тиждень прийому (такий креатин купити можна у нас). В інших вправах також спостерігається значне збільшення ваги снарядів.

  Також, у нас на сайті, ви можете замовити таку продукцію:

  Характеристики
  Вигляд креатинуМоногідрат
  УпаковкаМішок паперовий

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Пов'язані статі