Menu
Ваша корзина

  Вода, що дистилює 2853001000

  Вода, що дистилює
  Вода, що дистилює
  Вода, що дистилює
  Немає у наявності
  Вода, що дистилює
  Вода, що дистилює
  Вода, що дистилює
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Вода, що дистилює Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 247356329
  • ТН ВЭД: 2853001000
  • Країна виробник: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  467 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   

  ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ, ПРОДУКТ тарованого В місткістю від 5 ЛІТРІВ, МІНІМАЛЬНИЙ ЗАМОВЛЕННЯ ВІД 500 ЛІТРІВ

  У промислових масштабах дистильовану воду отримують за допомогою перегонки із застосуванням спеціального обладнання.

  Суперечка про те, чи можна пити дистильовану воду, ведеться давно, але до цих пір ні медицина, ні пересічні громадяни не прийшли з цього питання єдиної думки. Її використовують на виробництвах в системах охолодження, без неї не обійтися автомобілістам, навіть домогосподаркам іноді потрібна дистильована вода, рекомендована виробниками прасок (для пара ).

  Але нам потрібно з'ясувати користь і шкоду дистильованої води при її вживанні для пиття. Для цього необхідно розглянути всі аргументацію противників і прихильників. Закликають пити дистильовану воду вважають, що:

  • склад дистильованої води найбільш близький до чистої природній воді - дощової і талої, вона не може нашкодити організму;
  • неорганічні мінеральні речовини повинні надходити не в воді, а в їжі - вода повинна втамовувати спрагу і брати участь в клітинних процесах, і краще для даних цілей підходить саме дистильована вода;
  • властивості дистильованої води такі, що вона вимиває з організму токсини , а проходячи через нирки, не сприяє ніяким відкладенням у вигляді каменів і солей;
  • особливої ??шкоди організму чиста вода нанести не може, так як в її складі відсутня щось, здатне безпосередньо сприяти погіршенню здоров'я.

   Багато прихильників здорового життя, зокрема Поль Брегг, вважали, що питна дистильована вода - єдино можливий спосіб угамування спраги для людини. Вимивання кальцію з зубів і інших корисних речовин з інших частин організму ставитися швидше, до розряду міфів, ніж до реальних фактів.

   Якщо чиста вода і вимиває щось з судин, тканин і органів, то тільки щось зайве і непотрібне. А зубам набагато більшої шкоди завдає вживання кави, пива, кока-коли і інших газованих напоїв.

   Можна купувати дистильовану воду в аптеці. Але постійно поповнювати її запаси таким чином зовсім не обов'язково.

   Отримати дистильовану воду в домашніх умовах досить неважко - для цього можна, наприклад, збирати дощову воду (природно, якщо ви живете в екологічно чистій географічній зоні далеко від промислових підприємств).

   Але якщо вам цей метод не підходить тоді пропонуємо інший. Йдеться про самогонному апараті - дистилятор. Принцип простий. При закипанні води в ємності утворюється пара, яка охолоджується в нашому дистилятор. Кінцевий продукт - дистильована вода. Отримана цим способом вода дуже хорошої якості.

   Для зберігання дистильованої води слід використовувати тільки чисті ємності.

  Характеристики
  вода дистилює мінімальне замовленнявід 500 літрів
  вода доставка, що дистилюєвсі регіони України
  вода упаковка, що дистилюєвід 5 літрів
  вода ціна, що дистилюєзалежить від об'єму

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре