Menu
Ваша корзина

  Борна кислота 2810009000

  Борна кислота
  Борна кислота
  Борна кислота
  Борна кислота
  Борна кислота
  Борна кислота
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Борна кислота Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 25768111
  • ТН ВЭД: 2810009000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  303 переглядів
   
   
   
   
   

  Хлорид барію (хлористий барій) - бінарне неорганічне речовина, що відноситься до класу солей.

  Безбарвне кристалічна речовина у вигляді лусочок без запаху, має шарувату тріклінную грати, в якій молекули кислоти з'єднані водневими зв'язками в плоскі шари , шари з'єднані між собою міжмолекулярними зв'язками (d = 0,318 нм).

  Прімеяется в різних областях промисловості. В ядерних реакторах в якості поглинача нейтронів, розчиненого в теплоносії. Борне добриво. У лабораторіях застосовують для приготування буферних розчинів. У медицині - як самостійне дезінфікуючий засіб, а також у вигляді 2% розчину - для промивання шкіри після попадання лугів. Також на основі борної кислоти виробляються різні комбіновані препарати (група АТС D08AD), наприклад, паста Теймурова. У фотографії - в складі дрібнозернистих проявителей і кислих фіксажів для створення слабкої кислотного середовища. У побуті використовується для боротьби з тарганами.

  У харчовій промисловості - зареєстрована як харчова добавка E284 (на території Росії ця добавка не входить в список дозволених до застосування. У ювелірній справі - як основа флюсів для пайки золото-містять сплавів. У промисловості - сполучна при кислому футеровке печей.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  5000 кг
  Характеристики
  УпаковкаМішок
  Фасовка25, 1000, 5000 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре