Menu
Ваша корзина

  Марганцю окисел 2820100000

  Марганцю окисел
  Марганцю окисел
  Марганцю окисел
  Марганцю окисел
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Марганцю окисел Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 26013485
  • ТН ВЭД: 2820100000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  263 переглядів
   
   
   
   
   

  Разом з сульфатом марганцю, окис марганцю є компонентом добрива і харчових добавок. З цією метою щорічно використовується тисячі тонн окису марганцю. Марганець, який забезпечувався б окисом марганцю, покращує ріст кісток, забезпечує нормальний цукровий і жировий обмін, покращує функцію гемопоезу, і т.д. Окис марганцю використовується для профілактики і лікування захворювань, викликані дефіцитом марганцю, таких, як дисплазія кісток, остеопороз, репродуктивні дисфункції.

  Марганець використовується для росту рослин і фізичного розвитку тварин. Марганець бере участь в зниженні рівня нітратів в зелених рослинах. Дефіцит марганцю може привести до атрофії яєчок у тварин. Однак великий вміст марганцю токсично для рослин і тварин.

  Окис марганцю виходять від металевого марганцю. Марганець широко поширений в земній корі, і він необхідний у виробництві сталі. Окис марганцю використовується для виробництва окису заліза, сикативів для фарб і лаків. Його можна використовувати як каталізатор при виробництві пентанол. Він також використовується в плавці руди, зварюванні, тонування скла, і т.д.

  Як досвідчений китайський виробник окису марганцю, ми також проводимо хлориду холіну, безводний бетаїн, м'ясо-кісткове борошно, каустичну чешуірованная соду, вітамін B12, ціанокобаламін, і багато іншого.

  Також, у нас на сайті, ви можете замовити таку продукцію:

  Характеристики
  ТипПорошок
  УпаковкаМішок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре