Menu
Ваша корзина

  Натрію піросульфіт 2832100000

  Натрію піросульфіт
  Натрію піросульфіт
  Натрію піросульфіт
  Натрію піросульфіт
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Натрію піросульфіт Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 26014044
  • ТН ВЭД: 2832100000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  224 переглядів
   
   
   
   
   

  Піросульфіт натрію являє собою кристалічний порошок білого або слабо-жовтого кольору з різким запахом сірчистого ангідриду, добре розчинний у воді, труднорастворім в етиловому спирті. Є сіллю піросерністой кислоти.

  Розчин піросульфіту натрію має кислу реакцію. У воді легко відбувається гідроліз з перетворенням в гідросульфіт натрію. При зберіганні на повітрі реактив втрачає SO2 і поглинає кисень, переходячи в сульфат натрію. При нагріванні солі поисходит термічний розклад з виділенням двоокису сірки SO2. Щільність: 2,36 г / см?. Температура плавлення 150 В° C, температура розкладання 65 В° C. Хімічна формула: Na2S2O5.

  Піросульфіт натрію, Натрій піросернистокислого Піросульфіт натрію (метабісульфіт натрію) одержують взаємодією сірчистого ангідриду з содово-сульфітним розчином.

  Застосування метабісульфіту натрію:

  Харчова промисловість: застосовується як харчова добавка-консервант Е223, антиоксидант , відбілювач і розпушувач, використовується при виробництві фруктових соків, солодощів і пива. У виноробстві застосовується при сульфітування сусла, мезги і вина як дезінфікуючий і відбілюючий засіб. У рибної промисловості - при консервуванні риби, м'яса, морських тварин (звірів) і рибних відходів.

  Фармацевтична промисловість: застосовується в якості наповнювача в деяких таблетках, допоміжної речовини в ін'єкційних лікарських препаратах, системах фільтрації води, для дезінфекції обладнання.

  Хімічна промисловість:

  Характеристики
  Температура плавлення150° C
  Щільність:2,36 г/смі

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре