Menu
Ваша корзина

  Бутілацетат 2915330000

  Бутілацетат
  Бутілацетат
  Бутілацетат
  Бутілацетат
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Бутілацетат Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 27203315
  • ТН ВЭД: 2915330000
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  215 переглядів
   
   
   
   
   

  Бутилацетат - складний ефір. Безбарвна або злегка жовтувата рідина з характерним запахом. Бутилацетат мало розчинний у воді; змішується з органічними розчинниками і рослинними оліями. Бутилацетат - хороший розчинник нітроцелюлози, хлоркаучук, гліфталевих смол і ін. Плівкотвірних речовин, які застосовуються в лакофарбовій промисловості.

  Синоніми: бутиловий ефір оцтової кислоти.

  Емпірична формула: З 6 Н 12 Про 2

  Технічні умови: ГОСТ 8981-78

  8-13

  отримання: Отримують етерифікацією оцтової кислоти бутіловим спиртом.

  Застосування: Бутилацетат використовується для синтезу хімічних продуктів, є найбільш поширеним розчинником при отриманні та застосуванні лакофарбових матеріалів . Бутилацетат розчиняє ефіри целюлози, масла, жири, хлоркаучук, вінілові полімери, карбіольние смоли і т.д. Добавка бутилацетата разом з невеликою кількістю бутилового спирту запобігає побіління лакових плівок. Бутилацетат застосовується в шкіряній промисловості в якості дубильного речовини.

  Небезпека: Бутилацетат технічний за ступенем впливу на організм людини відноситься до числа речовин малонебезпечних. Легкозаймиста рідина. Утворює в суміші з повітрям вибухонебезпечну суміш.

  Упаковка: Бутилацетат технічний наливають в сталеві оцинковані бочки, алюмінієві бочки, залізничні, автомобільні цистерни.

  Транспортування: Транспортування здійснюють в бочках залізничним або автомобільним транспортом в критих транспортних засобах, залізничних цистернах, автоцистернах з дотриманням правил перевезень небезпечних вантажів, що діють на транспорті даного виду.

  Зберігання: Бутилацетат технічний зберігають у складських приміщеннях або в спеціально обладнаних металевих ємностях з дотриманням правил зберігання вогненебезпечних речовин. Гарантійний термін зберігання - шість місяців з дня виготовлення.

  Характеристики
  Вигляд розчинникаНеорганічний
  УпаковкаЦистерна

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре