Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Розчинник гексану н-гексан 2710122500

  Розчинник гексану н-гексан
  Немає у наявності
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Розчинник гексану н-гексан Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 27203367
  • ТН ВЭД: 2710122500
  • Країна виробник: импорт
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1784 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 20000.
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Гексан являє собою безбарвну рухливу, легкозаймисту рідину зі слабким запахом нагадує дихлоретан, добре розчинний в органічних розчинниках, не розчинний у воді. Це насичений вуглеводень лінійної будови, що відноситься до класу алканів. Має п'ять ізомерів: н-Гексан, 2-метилпентан (ізогексан), 3-метилпентан, 2,3-Діметілбутан (діізопропіл), 2,2-Діметілбутан (неогексан). Зважаючи на низький октанового числа (25) гексан - небажана складова частина синтетичного бензину.

  Щільність - 0,6548 г / см?, Температура плавлення : -95 ° C, Температура кипіння: 68 ° C.

  Гексан міститься в значних кількостях в бензині прямої перегонки. Великі кількості ізогексанов знаходяться в бензині каталітичного крекінгу і бензині алкилирования. Гексан виділяють з бензинових фракцій нафт і газових конденсатів дистиляцією.

  Хімічна формула: C 6 H 14

  Застосування гексана: - під час добування рослинних масел, як органічного розчинника. - як розчинник і розріджувач для фарб, лаків. - як обезжирюючих агент; - як неполярний розчинник для проведення хімічних реакцій; - як екстрагент рослинних масел з природної сировини; - як рідина в низькотемпературних термометрах; Ізогексани (2,2-діметілбутан і 2,3-діметілбутан) - використовуються як добавки до моторного палива, У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  CAS
  Міжнародна назва:n-Hexane
  Синонім:Синонимы n-Caproylhydride Синонимы n-Hexylhydride
  Хімічна формула: C6H14
  CAS №: 110-54-3
  Зовнішній вигляд:бесцветную подвижную, легковоспламеняющуюся жидкость со слабым запахом
  Характеристики
  Вигляд матеріалуРозчинник
  Температура плавлення-95
  Щільність0,6548 г/смі

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Розчинник гексану н-гексан недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Розчинник гексану н-гексан у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.