Menu
Ваша корзина

  Розчинник гексану (н-гексан) 2710122500

  Розчинник гексану (н-гексан)
  Розчинник гексану (н-гексан)
  Немає у наявності
  Розчинник гексану (н-гексан)
  Розчинник гексану (н-гексан)
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Розчинник гексану (н-гексан) Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 27203367
  • ТН ВЭД: 2710122500
  • Країна виробник: импорт
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1094 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 20000.
   
   
   
   
   

  Гексан являє собою безбарвну рухливу, легкозаймисту рідину зі слабким запахом нагадує дихлоретан, добре розчинний в органічних розчинниках, не розчинний у воді. Це насичений вуглеводень лінійної будови, що відноситься до класу алканів. Має п'ять ізомерів: н-Гексан, 2-метилпентан (ізогексан), 3-метилпентан, 2,3-Діметілбутан (діізопропіл), 2,2-Діметілбутан (неогексан). Зважаючи на низький октанового числа (25) гексан - небажана складова частина синтетичного бензину.

  Щільність - 0,6548 г / см?, Температура плавлення : -95 В° C, Температура кипіння: 68 В° C.

  Гексан міститься в значних кількостях в бензині прямої перегонки. Великі кількості ізогексанов знаходяться в бензині каталітичного крекінгу і бензині алкилирования. Гексан виділяють з бензинових фракцій нафт і газових конденсатів дистиляцією.

  Хімічна формула: C 6 H 14

  Застосування гексана: - під час добування рослинних масел, як органічного розчинника. - як розчинник і розріджувач для фарб, лаків. - як обезжирюючих агент; - як неполярний розчинник для проведення хімічних реакцій; - як екстрагент рослинних масел з природної сировини; - як рідина в низькотемпературних термометрах; Ізогексани (2,2-діметілбутан і 2,3-діметілбутан) - використовуються як добавки до моторного палива, У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  Вигляд матеріалуРозчинник
  Температура плавлення-95
  Щільність0,6548 г/смі

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре