Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА ХУЙ!

  Нітроаммофоська NPK 10:40 3105201000

  Нітроаммофоська NPK 10:40
  Нітроаммофоська NPK 10:40
  Нітроаммофоська NPK 10:40
  Нітроаммофоська NPK 10:40
  Нітроаммофоська NPK 10:40
  Нітроаммофоська NPK 10:40
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Нітроаммофоська NPK 10:40 Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 276468370
  • ТН ВЭД: 3105201000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 0660445700
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1499 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  нітроамофоска 10:40 добрива NPK 10:40

  Добриво, про Пожалуйста піде мова, містіть в Собі Величезне Кількість доступного фосфору, а такоже калій и азот. Таке поєднання має Потрійний позитивний ефект на процес розвитку підгодовуваніх рослин. NPK добрива відносяться до Повільно діючіх. Смороду розбавляються у воде и вносяться під будь-які культури в Досить великих кількостях, що не завдаючі при цьом жодної Шкода. Перенасічення такими добавками практично Неможливо.

  Роль азоту в розвитку рослин

  Азот містіться в клітінах рослин и бере активну участь у побудові рослинних білків, вітамінів и хлорофілу. Коли в рослинні тканини пронікають патогенні мікроорганізми, відбувається захисна хімічна Реакція, в Якій бере участь монооксид азоту.

  У период активного розвитку Зеленої масі рослин азот Забезпечує стімулюючу дію, пріскорюючі ЦІМ процес зростання стебел и листя. Природнім Шляхом рослини отримуються азот у виде АЗОТНОКИСЛИЙ солей та аміаку. ЦІ Речовини є продуктами розпад рослин и останків тварин.

  Таким чином, піджівлення овочевих и фруктових культур добрива, что містіть азот, пріскорює розвиток рослин, зміцнює їх захисна систему та збільшує Кількість врожаю.

  Роль фосфору

  Даній елемент є одним Із найбільш важлівіх компонентів аденозинтрифосфату (нуклеотид АТФ), Який є універсальнім джерела енергії для клітін живих організмів. Як и азот, фосфор бере активну участь у створенні багатьох рослинних білків. Без него повноцінне формирование кореневої системе почти Неможливо. Дефіціт фосфору прізведе до того, что коріння буде Слабкий и вразливе. При найменших натяків на посуху, рослина дуже Швидко загине. Оптимальний баланс фосфорного живлення спріятіме підвіщенню стійкості до захворювань. Варто відзначіті, что від фосфору Залежить НЕ только стійкість рослин до різніх негативних чінніків, но й плодоношення та Цвітіння.

  Результати ДОСЛІДЖЕНЬ свідчать, что рослини забірають з ґрунту набагато более фосфору, чем віддають, тому, займаючісь вирощування тієї чи Іншої культури, ні в якому разі нельзя забуваті про компенсацію цієї різниці. Кроме того, необходимо враховуваті, что залуження ґрунту веде до того, что фосфор переходити в нерозчінну форму, яка зовсім НЕ Підходить для живлення рослин. Щоб ситуация НЕ Вийшла з-під контролю, перед висадка тієї чи Іншої культури та патенти вімірюваті Кислотність ґрунту.

  Роль калію

  Переоцініті значення цього елементи для розвитку рослин Досить складно . Ця Речовини присутности в усіх рослинних організмах у виде іонів K +. Іоні калію незамінні в процесі синтезу вуглеводів и органічніх Речовини та їх транспортуванні від листя до других ОРГАНІВ рослини. Кроме того, за рахунок іонів калію здійснюється азотних обмін Речовини, Який запобігає скупченню в клітінах рослини надлишково аміаку.

  Ще одна Надзвичайно важліва функція калію - постійне Підтримання необхідного для рослини водного балансу. Калій здатно підвіщуваті ефективність споживання й Утримання волога. За рахунок цього підвіщується морозостійкість и стійкість до посуху, а такоже посілюється осмотичності Тиск усередіні клітін.

  Як и фосфор, калій зміцнює Клітини рослини, роблячі стебла, листя та коріння стійкішімі до захворювань. У природних условиях рослини отримуються калій з ґрунту у виде карбонату, Який, взаємодіючі з водою, превращается в іоні калію. Для рослин такий розчин є найбільш доступним, и при додаванні піджівлюючої суміші це Варто враховуваті.

  Виробництво NPK добрив

  Майже всі СКЛАДНІ добрива, пошірювані по странах СНД , представлені амофос. Его отримуються у процесі нейтралізації продуктів взаємодії фосфорної кислоти з фосфоритів (або апетитом) с помощью аміаку. Амофос є концентрованім добрива високого ступеню ефектівності та Підходить для всіх видів ґрунтів.

  Що стосується виготовлення нітроамофоскі, ее отримуються Шляхом превращение амофос. Для цього в процесі нейтралізації фосфорної кислоти аміаком додається хлористий калій. Добриво, створене таким способом, містіть велику Кількість азоту, калію та розчин фосфор. Усі ЦІ Речовини на 100% поглінаються и засвоюються рослинами, забезпечуючі Бажанов результат.

  Використання добрив NPK

  Фосфорні підкормкі, І, зокрема, нітроамофоска, підходять для будь-якіх умів. Незалежності від того, яка рослина вдобрюється и в якому ґрунті вона зростанні, ефект буде помітнім. Нітроамофоска обов'язково додається під усі овочеві, польові та теплічні культури в период вегетації. Варто Зазначити, что без добавки цього добрива НЕ відбувається вирощування зернових, технічних, просапніх культур и багаторічних трав.

  Нітроамофоска вікорістовується на етапі передпосівної подготовки, а потім - як додаткова підкормка в процесі активного розвитку рослин. На Важко глинистому ґрунті рекомендовано Внесення добрива з осені, а на легкому - з весни.

  форми внесення добрива

  У кожної рослини свои спожи. Вносячі основне добриво під ту чи іншу культуру або піджівлюючі ее, та патенти, враховуваті характерні для кожного конкретного випадка Особливості. Нижчих представлені культури, Які найбільш часто трапляються, І спосіб збагачення ґрунту для них:

  • Овочі во время підрівання розсади - 2,8-3,0 кг / сотка;
  • картопля в фазі бутонізації - 2,6-2,8 кг / сотка;
  • Суниця после Цвітіння або на качану весни - 1,2-1,4 кг / сотка;
  • кущі ягід на качана весни - 2,5-2,7 кг / сотка;
  • Плодові дерева раннього весною - 4,5-5 кг / сотка;
  • Домашні квіти (полив во время весняно-літнього сезону) - 15-20 грам на літр води.

  Ранее згадувать, что нітроамофоска - добриво нейтральне І, по суті, нешкідліве. Дійсно, перенасітіті Їм ґрунт доволі складно, однак, Вказаною норм все ж таки Варто дотримуватись. У Першу Черга, це позитивно впліватіме на стан рослин. У збалансований условиях стебелькам и листя буде забезпечен повноцінній розвиток. Кроме того, надмірне использование добрива спричинили Зайві витрати, в якіх ніхто НЕ зацікавленій.

  Преимущества нітроамофоскі перед іншімі мінеральними добрива:

  • Комплексне живлення рослин . У цьом добріві Ідеально збалансовані Корисні елементи, что забезпечують максимальний ефект.
  • Підвіщена врожайність . Із таким добрива рослини будут давати на 15-18% більше плодів.
  • Підвищення імунітету рослин . Культури, Які піджівлюються нітроамофоскою, дуже Рідко піддаються руйнівній Дії іржі та мучністої роси.
  • Загальне Зміцнення рослини . З нітроамофоскою стеблінкі будут Надзвичайно міцнімі, підвіщіться їхня стійкість до вілягання.

  Де и як купити нітроамофоску

  Потрібно купити добриво NPK , но ві не знаєте, куди звернути? «Перший український маркет хімічної сировини» поможет вам зверни найбільш якісне добриво - оформлюйте замовлення безпосередно на нашому сайті.

  Характеристики
  Концентрована форма добриватак
  нитроаммофоска 10:40доставка у всі регіони
  Препаратівная формаГранули
  Тип комплексного добриваМінеральне

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Нітроаммофоська NPK 10:40 недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Нітроаммофоська NPK 10:40 у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.

  Пов'язані статі