Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Скипидар 3804009000

  Скипидар
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Скипидар Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 27749730
  • ТН ВЭД: 3804009000
  • Країна виробник: импорт
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  919 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  скипидару , бесцв. або жовтувата рідина з характерним сосновим запахом; складна суміш вуглеводнів, переважно. терпенових; добре розчин. в неполярних орг. р-телеглядачам, діетиловому ефірі, ацетоні, абс. етанолі, не розчин. у воді; добре розчиняє жири, масла, смоли. Залежно від способу виробництва (див. Лісохімія) розрізняють неск. видів скипидару.
  Живичний скипидар, або терпентінное масло, отримують відгоном летючої частини живиці (соснової, ялинової, лиственничной, кедрової і т. д.) при произове каніфолі. Екстракційний скипидар виділяють відгонкою з смолистих в-в, видобутих екстракцією орг. р-телеглядачам (зазвичай бензином) з тріски пневого або стволового осмолу.
  Сульфатний і сульфітний скипидар виділяють шляхом дробової конденсації пари (див. Конденсація фракційна), що утворюються при варінні хвойної деревини в произове целюлози. Гідролізний скипидар-побічний продукт гідролізних виробництв. Сухоперегонний, або ретортне, скипидар отримують тримаючи. обробкою того ж сировини (див. Піроліз деревини), з к-якого. виробляють екстракційний скипидар.
  Хім. переробка перечисл. видів скипидару дає слід. побічні продукти: скипидар без пинена (жовчний, екстракційний), изомеризовать скипидар, скипидар живичний без пинена окислений, скипидар сульфатний розчинник.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу . У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  CAS
  Упаковка:Цистерна
  Характеристики
  ТипРідина

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Скипидар недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Скипидар у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.