Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Селениста кислота 2804900000

  Селениста кислота
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Селениста кислота Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 300448168
  • ТН ВЭД: 2804900000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1669 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Зміст селену в земній корі становить 1 · 10 -50 %, теллура - 1 · 10 -7 %, а полонію - лише 2 · 10 -15 %. Останній відноситься до найменш поширеним в природі елементів. Він радіоактивний і з хімічної сторони майже не вивчений.

  Для селену і теллура найхарактерніше спільне знаходження з такими металами , як Pb, Cu, Hg, Ag і Au. Однак самостійно мінерали Se і Ті зустрічаються вкрай рідко, зазвичай же лише у вигляді домішок до аналогічних мінералів сірки .

  Основними джерелами отримання селену і теллура служать відходи сірчанокислотного виробництва ( сірчистим газом . Відновлення спочатку ведеться в 10-12 н соляной кислоті , причому виділяється тільки селен . Потім, після сильного розведення рідини водою , виділяється телур .

  При виділенні з селену отруйні.

  2) Для селену і теллура відомо кілька аллотропических модифікацій, які, однак, ще порівняно мало вивчені. Селен споживається головним чином при виготовленні випрямлячів змінного струму, а теллур у виробництві свинцевих кабелів . Добавка його (до 0,1%) до свинцю сильно підвищує твердість і еластичність останнього Такий свинець виявляється також більш стійким по відношенню, до різних хімічних впливів.

  З хімічної боку селен і телур в загальному дуже схожі на сірку . З металлоидов вони найбільш енергійно взаємодіють з фтором і хлором , а з кислородом (як і сірка ) з'єднуються лише після попереднього нагрівання. З газоподібним воднем частково реагує при підвищений них При дії на них розбавлених кислот утворюються селено-водень (H < sub> 2 Se) і теллуроводород (Н 2 Ті). Обидва вони являють собою безбарвні гази з характерними неприємними запахами. Розчинність їх в воді приблизно така ж, як у сірководню , причому растворы показують ясно виражену кислу реакцію . Деякі найважливіші властивості розглянутих з'єднань зіставлені в наведеній таблиці і на рис. 108 з аналогічними властивостями Н 2 О і H 2 S. Для приблизної орієнтування в розмірах відповідних молекул наведені також радіуси іонів Е 2 - .

  З даних таблиці видно, що H 2 Se і Н 2 Ті є кислотами сильнішими, ніж оцтова (К = 2 · 10 -5 ). Обидва з'єднання (особливо Н 2 Ті) дуже нестійкі і легко розкладаються. Киснем повітря вони поступово окислюються і в газоподібному стані і особливо в розчині вже при звичайних температурах . Загалом відновні властивості характерні для H 2 Se і Н 2 Ті ще більш, ніж для кислота (K 1 = 2 · 10 -3 , K 2 = 5 · 10 -9 ) може бути отримана по реакції : 3Se + 4HNO 3 + H 2 O = 3H 2 SeO 3 + 4NO. Її окисні властивості виражені не особливо сильно. Так, вона окисляє J ', але не здатна окислити Вr. З солей Н 2 SЕО 3 слід зазначити малорозчинний селенит

  / A> (K 1 = 2 · 10 -3 , K 2 = 5 · 10 -9 ) може бути отримана по реакції : 3Se + 4HNO 3 + H 2 O = 3H 2 SeO 3 + 4NO. Її окисні властивості виражені не особливо сильно. Так, вона окисляє J ', але не здатна окислити Вr. З солей Н 2 SЕО 3 слід зазначити малорозчинний селенит ) Може бути отримана по реакції : 3Se + 4HNO 3 + H 2 O = 3H 2 SeO 3 + 4NO. Її окисні властивості виражені не особливо сильно. Так, вона окисляє J ', але не здатна окислити Вr. З солей Н 2 SЕО 3 слід зазначити малорозчинний селенит  

  Її окисні властивості виражені не особливо сильно. Так, вона окисляє J ', але не здатна окислити Вr. З солей Н 2 SЕО 3 слід зазначити малорозчинний селенит 

  CAS
  Упаковка:Мішок
  Характеристики
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Селениста кислота недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Селениста кислота у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.