Menu
Ваша корзина

  Карбамід Україна N-46,2 3102101000

  Карбамід Україна N-46,2
  Карбамід Україна N-46,2
  Карбамід Україна N-46,2
  Карбамід Україна N-46,2
  Карбамід Україна N-46,2
  Карбамід Україна N-46,2
  Карбамід Україна N-46,2
  Карбамід Україна N-46,2
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Карбамід Україна N-46,2 Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 30741606
  • ТН ВЭД: 3102101000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Артикул: 0006589633955
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  339 переглядів
   
   
   
   
   

  Карбамід Україна N-46,2 ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  Упаковка - М 50

  Карбамід як одне з найбільш поширених азотних добрив для грунту набув широкого поширення в сільському господарстві України. Обумовлено це, в першу чергу його достоїнствами, до яких відносяться: прискорення зростання вегетативної маси рослини, зростання вмісту білка в зерні, значне підвищення рівня врожайності більшості культур. Не залишилися осторонь і такі властивості цього добрива, як легкість застосування, стійка форма, швидка розчинність і легкість засвоєння рослинами.

  Карбамід (сечовина) - хімічна речовина з формулою H2N-CO -NH2, чудово розчинна у воді, спирті, рідкому аміаку і сірчистого ангідриду. У промисловості карбамід синтезують з аміаку і вуглекислого газу за допомогою реакції Базарова. Саме тому виробництво карбаміду найчастіше поєднане з виробництвом аміаку.

  Карбамід містить близько 46% азоту, тим самим, будучи найбільш концентрованим азотним добривом. Добриво випускається двох марок А і Б. Марка А призначена для промислового використання, марка Б - для сільського господарства. Речовина добре розчиняється в воді і при зберіганні не злежується. Застосовується для всіх видів грунтів як основне і передпосівний добриво, а так само в якості підгодівлі. КОНТАКТИ

  Ефективність карбаміду, використаного в якості основного добрива, нічим не поступається відомій всім аміачну селітру. У той же час саме карбамід містить найбільшу кількість азоту, що забезпечує високу доцільність його використання.

  Карбамід також використовується в якості позакореневого підживлення овочевих, плодових культур і пізніх підгодівлі пшениці, спрямованих на підвищення вмісту білка в готовому зерні. Карбамід цінний тим, що при контакті з рослиною не відбувається опіку, а значить, не завдається шкоди листю. Ця риса забезпечує відмінну засвоюваність удобрення. У той же час при поверхневому внесенні в грунт, карбамід необхідно відразу ж закладати, щоб попередити втрати азоту через випаровування аміаку.

  При використанні карбаміду в кислих грунтах рекомендується на кожен центнер добрива використовувати в якості добавки 0, 8ц карбонату кальцію. Так само карбамід можна змішувати з фосфоритного борошном або суперфосфатом. Варто відзначити, що карбамід вкрай стійкий проти вилуговування, що особливо актуально для поливного землеробства. Добриво може бути внесено в грунт як в твердому вигляді, так у формі розчинів з іншими рідкими азотними добривами.

  Найбільш часто карбамід використовують як добриво для картоплі, цукрових буряків та овочевих культур.

  ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  Характеристики
  Вигляд добриваКарбамід
  карбамід, селітра, нитроаммофосдоставка
  Концентрована форма добриватак
  Максимальна температура ефективної дії40 град.
  Препаратівная формаГранули

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре