Menu
Ваша корзина

  Аммофос 3105400000

  Аммофос
  Аммофос
  Аммофос
  Аммофос
  Аммофос
  Аммофос
  Аммофос
  Аммофос
  Аммофос
  Аммофос
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Аммофос Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 30743343
  • ТН ВЭД: 3105400000
  • Країна виробник: Украина, РФ, К
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Азот
  1165 переглядів
   
   
   
   
   

  Унікальні властивості і користь амофосу

  При виборі ефективних добрив на основі фосфору вибір більшості досвідчених хліборобів падає на амофос, ціна і якість якого ідеально підходить як для сезонного внесення, так і регулярної підгодівлі різних зернових культур.

  Повна назва амофосу звучить як амоній фосфорнокислий. Його основними перевагами є легка засвоюваність і швидкодія, які вигідно виділяють добриво на тлі інших суперфосфатів. Також ці цінні властивості значно розширюють спектр застосування амофосу. Добриво можна використовувати як для планового збагачення грунту з розрахунком на майбутні врожаї, так і для екстреної допомоги рослинам і грунту при виявленні нестачі фосфору.

  Склад амофосу

  NH4H2PO4 + (NH4) 2HPO4 - саме так позначають амоній фосфорнокислий, або амофос, формула якого включає два фосфату: моноаммоній фосфату NH4H2PO4 і діаммоній фосфату (NH4) 2HPО4 відповідно.

  Як можна відразу помітити, в цьому агрохімікатів повністю відсутні будь-які побічні речовини, а тому добриво є практичною і ефективною підживленням на мінеральній основі зі стабільним і постійним дією.

  Отримання амонію фосфорнокислого увазі хімпроцесс, в ході якого ортофосфорна кислота нейтралізується аміаком. Кінцевим результатом реакції і є амофос, склад якого включає приблизно 12% аміаку і 52% фосфору. Варто відзначити, що саме співвідношення 12:52 вважається показником якості даного агрохімікату і запорукою його ефективності.

  Серед особливих властивостей амофосу варто виділити його відмінну водорастворимость, яка дозволяє експлуатувати його в сільському господарстві в складі різних удобрювати розчинів, в тому числі і для додаткового харчування кореневих рослин. Незважаючи на відмінну расщепляемость у водному середовищі, аргрохімікат практично не вбирає повітряну вологу, що цілком може вважатися перевагою, так як за рахунок цієї властивості шанси, що добриво відволожиться, вкрай низькі.

  Згадавши про численні переваги добрива, потрібно відзначити і недоліки. Хоча вони визнаються далеко не всіма авторитетними агрохіміками, деякі все ж вважають мінусом високий вміст в амофос азоту. На противагу цьому існує безліч обґрунтованих доказів того, що азот - не недолік, а недооцінене перевага. Одним з найбільш вагомих аргументів на користь цього є пояснення початкової і першорядної задачі аммофосной добрива - це насичення фосфором рослин, які практично або повністю не засвоюють фосфорити. Оскільки саме азот допомагає процесу засвоюваності в якості одного з незамінних елементів водорозчинних фосфатів, то його наявність і забезпечує прекрасні поживні функції амофосу.

  Особливості застосування

  Хоча фосфорнокислий амоній відмінно діє на найрізноманітніші види грунту в різноманітної навколишньому середовищу, частіше до нього вдаються мешканці посушливих районів і зон, грунт в яких не вимагає великої кількості азоту, однак потребує фосфорі.

  Як вже згадувалося, однією з основних причин, по якій варто купити амофос , є його багатофункціональність. Агрохімікатів дозволяє як удобрити землю для зростання різних культур в майбутньому, так і надати екстрену допомогу і реанімацію вже вирощених рослин, які страждають від недостачі фосфоритів.

  Для того щоб добриво дало найкращий результат, його можна і потрібно комбінувати з іншими агрохімікатами з вмістом азоту: наприклад, з аміачною селітрою. Як показує практика, спільне внесення цих добрив підвищує врожайність до 40%.

  Примітно, що не тільки великі хлібороби використовують амофос - купити його також рекомендується дачникам, які дбайливо плекають свій урожай. На жаль, багато приватних хлібороби відмовляються від цього амофосу і скаржаться на його неефективність. Причина відсутності результату амофосу, як правило, проста і криється в тому, що його використовують неправильно. З огляду на незнання і недосвідченість деякі застосовують цей агрохімікатів для всіх зростаючих в їх володіннях культур, в той час як далеко не всі з них його потребують.

  Кожна група рослин вимагає індивідуального підходу - універсального добрива для всього поки не існує , а тому грішити на амофос в такому випадку ніяк не можна. Для того щоб отримати максимум користі від даного амофосу, необхідно знати яким культурам і рослинам він однозначно підходить. Найбільш сприйнятливими до фосфорнокислим амонію були і залишаються:

  - Картопля. Завдяки фосфорної підживлення збільшується як обсяг врожаю, так і вміст крохмалю в вирощеної картоплі. Традиційно додають 2 г добрива на лунку.

  - Виноград. За допомогою амофосу (400 г амофосу на 10 л води) навесні удобрюють ґрунт під лозами, а потім додають його у вигляді розчину для підживлення листя (150 г добрива на 10 л води). Крім поживних функцій, амофос також запобігає накопичення нітратів в дозрілих гронах винограду.

  - Буряк (всі її види). Добриво сприяє накопиченню цукру в плодах і сприяє виведенню з них згубних і потенційно хвороботворних речовин. Амофос вводять в грунт в процесі посадки буряка з розрахунком 5 г гранул амофосу на 1 метр засаджувати ряду.

  Промислове виробництво амофосу

  Завдяки тому, що технологія виготовлення даного агрохімікату в промислових масштабах в світі відточена на всі сто, зараз можна купити амофос при першій же необхідності практично в будь-якому маркеті добрив.

  Перед хліборобами лише постає питання вибору виробника . Незважаючи на наявність зарубіжних аналогів добрива, особливим попитом продовжує користуватися вітчизняна версія, а також продукція сусідніх країн. Це пояснюється досить просто - через успішного багаторічного застосування кожен покупець може бути впевнений, що дія амофосу на його рослини і грунт буде результативним і точним, без будь-яких неприємних сюрпризів.

  Особливу увагу варто звертати на склад добрива - в ньому має бути не менше 45% засвоюваних фосфатів.

  стане гарантією відмінного врожаю і безпроблемного вирощування культур. Найкращим часом для внесення цього хімікату є весна і осінь. Досвідчені агрохіміки радять застосовувати амофос з розрахунку 20-25 г на кв. м для окультурених грунтів, і близько 30 г на кв. м для неокультурених.

  Характеристики
  Азот12 %
  Вага50 кг
  Вигляд добриваАммофос
  Концентрована форма добриватак
  Мінімальна вологість50 %
  Мінімальна температура ефективної дії-50
  Мінімальна температура зберігання100 град.
  Максимальна вологість50 %
  Максимальна температура ефективної дії50 град.
  Максимальна температура зберігання200 град.
  Препаратівная формаГранули
  Термін зберігання120 мес
  Тип комплексного добривааммофос
  Упаковкамкр тип "биг-бег"
  Фосфор52 %

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре