Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Монокалійфосфат 2835260000

  Монокалійфосфат
  Монокалійфосфат
  Монокалійфосфат
  Монокалійфосфат
  Монокалійфосфат
  Монокалійфосфат
  Монокалійфосфат
  Хіт продажу
  Монокалійфосфат
  Монокалійфосфат
  Монокалійфосфат
  Монокалійфосфат
  Монокалійфосфат
  Монокалійфосфат
  Монокалійфосфат
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Монокалійфосфат Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: 25 кг.
  • SKU: 310204037
  • ТН ВЭД: 2835260000
  • Країна виробник: Израиль
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Nova Peak
  1560 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Відсутність азоту дозволяє широко варіювати використання добрива в якості підгодівлі, як в кількісному (норми витрати), так і в тимчасовому (терміни внесення) параметра. Так, наприклад, в якості пізньої осінньої підгодівлі багаторічних культур азотні і азотовмісні добрива використовувати не можна, оскільки це послаблює рослини, не дозволяючи їм вчасно підготуватися до несприятливих умов зимового сезону. Внесення в цей час монокалій фосфату, дозволяє збагатити рослини калієм і фосфором, що підсилює їх морозостійкість і підвищує шанси благополучного виходу після зимівлі. (Упорядник)

  Поведінка в грунті

  Монокалійфосфат швидко розчиняється в грунтовому розчині розпадаючись на позитивно заражені іони калію K + і іони ортофосфорної кислоти H 2 PO 4 - , HPO 4 2 - і PO 4 3 .

  Іони калію відрізняються слабкою здатністю міграції по грунтовому профілю. Винятки піщані і супіщані грунти, що володіють низькою поглинальною здатністю. Калій вступає у взаємодію з грунтовим що поглинає комплексом за обмінним (фізико-іміческому) і Необмінна типам поглинання.

  Іони ортофосфорної кислоти в слабокислою середовищі (а саме в таких умовах найбільш успішний ріст рослин) поводяться по-різному. Так H 2 PO 4 - ставати ідеальним джерелом фосфору, оскільки не відчуває ніяких перешкод перед проникненням в системи рослини, HPO 4 2 - менш успішний в цьому відношенні, а PO 4 3 .

  - практично недоступний рослинам.

  Характеристики
  Вага упаковки25 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Монокалійфосфат недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Монокалійфосфат у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.