Menu
Ваша корзина

  Гліцерин 2905450000

  Гліцерин
  Гліцерин
  Гліцерин
  Гліцерин
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Гліцерин Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 312219139
  • ТН ВЭД: 2905450000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  326 переглядів
   
   
   
   
   

  Гліцерин фарм . - найпростіший представник триатомним спиртів. Хімічна формула HOCH2CH (OH) -CH2OH. Легко утворюється при гідролізі природних жирів і масел (тригліцеридів). Являє собою безбарвну в'язку рідину, необмежено розчинну в воді.

  Гліцерин солодкий на смак, від чого і отримав свою назву (глікос - солодкий). Поряд з метанолом, етанолом, метиловими і етиловим ефірами жирних кислот, а також терпеноїдами, гліцерин розглядається, як потенційно прийнятне пальне для заміни нафтових палив. Змішується в будь-яких співвідношеннях з водою, етанолом, метанолом, ацетоном, не розчиняється у хлороформі і ефірі, розчиняється в їх сумішах з етанолом.

  Гліцерин використовують для виробництва вибухових речовин, алкогольних напоїв ( як харчова добавка E422 ), нітрогліцерину, гліфталевих смол, як пом'якшувач для тканин, шкіри, паперу, компонент емульгаторів, антифризів, мастил, кремів для взуття, мив і клеїв, парфумерних та косметичних препаратів, медичних мазей, лікерів, кондитерських виробів, для заповнення манометрів - гасіння гідроударів, в кріобіології як кріопротектори.

  Гліцерин (або гліцерол) - це трьохатомний спирт, просте Поліольні з'єднання. Гліцерин є в'язкою рідиною без кольору і запаху, солодкою на смак, яка широко використовується в фармацевтичних рецептурах. Гліцерин має три гідрофільні гідрокси-групи, завдяки яким він розчинний у воді і гігроскопічний. Гліцериновий скелет є центральною частиною всіх ліпідів, відомих як тригліцериди.

  Молекулярна формула: C3H8O3

  Молекулярна маса: 92,09.

  Застосування гліцерину:

  • Харчова добавка

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва , так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію,

  Характеристики
  Вага25
  Вигляд рідиниГотова рідина
  ТипVG-глицерин
  Фортеця рідиниБез нікотину (0 мг/мл)

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре