Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Смола формальдегіду 2912110000

  Смола формальдегіду
  Смола формальдегіду
  Смола формальдегіду
  Немає у наявності
  Смола формальдегіду
  Смола формальдегіду
  Смола формальдегіду
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Смола формальдегіду Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: Немає у наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 312515391
  • ТН ВЭД: 2912110000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  2476 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  фенолформальдегидная смола

  Всі ми коли-небудь мали справу зі смолою, але, напевно, не замислювалися, звідки і як вона утворюється. Під словом смола ми представляємо дуже густе, тягуче речовина з характерним запахом, звичного для нас чорного або жовтуватого кольору. Дійсно, смолу можна отримувати з надрізів дерев (наприклад, сосен). Смола -прекрасний будівельний матеріал і тому, її використовували і зараз використовують для будівельних потреб. Звичайно, не вміючи синтезувати синтетичні смоли, раніше використовувалися природні: бурштин (насправді - це застигла природна смола!), каніфоль (використовуємо при пайку), каучук натуральний, копав. Всі перераховані смоли - рослинного походження. Але існують також і смоли тваринного походження, наприклад шелак. Шелак раніше широко використовувався при виготовленні пластинок для програвачів, а розчин цієї смоли в спирті застосовувався для лакового покриття дерев. Насправді ще пару століть назад шелак вважався дуже дорогим матеріалом. Це випливало з великої трудомісткості процесу його обробки з одержуваного природного матеріалу. Дорожнеча виготовлення змушувала купувати його у жителів південно-східних країн (Індія, Індокитай). Тільки в кінці 19 століття хіміки почали пошук вирішення цієї проблеми. І звичайно ж, замінник шелаку був знайдений - фенолформальдегидная смола! Фенолформальдегидная смола - речовина отримується при нагріванні суміші формальдегіду (формаліну) і фенолу. Вперше така хімічна реакція була проведена німецьким вченим Адольфом Байєром в 1872 р У процесі хімічної взаємодії формальдегіду і фенолу утворювався полімер і молекула води. Звичайно, при цьому реакції був і недолік, який полягав в тому, що смола виходила крихкою, та й сама реакція проводилася при температурі 140 ... 1800 С. Тому і вода, яка утворювалася при реакції - вся переходила в пар.

  < img alt ="фенолформальдегідних смол" src="https://www.kristallikov.net/Page46/P46-1.JPG" /> Це призводило до виникнення здуття і пустот. Рішення всіх проблем одним з перших знайшов американський хімік Лео Хендрік Бакеланда (1863-1944). У період з 1905 по 1909 року він виявив, що крихкість полімеру можна знизити, якщо в реакційну суміш перед затвердінням додати 40- 60% деревної муки. Згодом деревне борошно та інші не розчинні в одержуваному полімері тверді речовини, що поліпшують його властивості, стали називати наповнювачами. Американський хімік встановив, що якщо синтез проводити при підвищеному тиску, то навіть при температурі реакційної суміші вище 100 ° С вода не переходить в пар, що позитивно впливає на міцність смоли. Так як повітряні бульбашки в смолі відсутні, то така смола не містить пустот. Бакеліт почали виробляти промисловим способом раніше інших синтетичних смол - в 1910 р На честь цього американського хіміка і названа смола - бакеліт. Бакеліт має високу міцність, твердістю. Властивість бакеліта не проводити електричний струм, широко застосовують у виробництві електроапаратури: патронів для лампочок, вилок і розеток. Ізбакеліта можна виготовляти гетинакс (пресований шаруватий матеріал, просочений фенолформальдегидной смолою, в основі якого лежить папір). Для його отримання папір спочатку просочують смолою, потім сушать і пресують під тиском 10 ... 15 атмосфер і температурі 150 ... 160с0C. Отриманий твердий матеріал - гетинакс в разі його нагрівання - обвуглюється, але не розм'якшується! А ось, якщо папір замінити на тканину - отримаємо теж досить твердий матеріал - текстоліт (від лат. Textum - «тканина» і грец. «Літос» - «камінь»). Цей матеріал також, як і гетинакс широко застосовують в електротехніці. При необхідності отримання матеріалу з дуже високою теплоізоляцією використовують азбестову тканину або скловолокно (склотканина).

  Отримання фенолформальдегидной смоли

  Для отримання фенолформальдегидной смоли нам необхідний 40% розчин формаліну (або формальдегіду) і кристалічний фенол (якщо такого немає, можна використовувати концентрований розчин фенолу, він є в продажу у вигляді карболової кислоти). При роботі з цими речовинами потрібно пам'ятати, що це отрути. Отже, для отримання фенолформальдегидной смоли нам потрібно змішати 2 м кристалічного фенолу (або 4 мл концентрованого розчину карболової кислоти) з 3 мл приготованого формаліну. Потім до суміші додати 3 краплі концентрованої соляної кислоти HCl. Спостерігаємо, як суміш розігрівається і закипає, при цьому перетворюючись на в'язку стеклообразную масу. Можна трохи охолодити колбу з протікає реакцією (при охолодженні реакція трохи сповільниться). Скляною паличкою візьмемо пробу склоподібної маси і пробуємо розчинити в різних розчинниках (воді, спирті). Бачимо, що маса розчиняється. На це стадії утворюються короткі ланцюжки молекул, утворюючи речовину резол. В процесі подальшого перебігу реакції виходить дуже в'язка маса. Тепер, якщо взяти пробу і спробувати її розчинити - вона не буде розчинятися. Маса придбала пластичність через утворення великих ланцюгів молекул. Ця речовина називається резитол.

  При завершенні реакції ставимо пробірку з в'язкою масою в ємність з киплячою водою. Постепеннофенолформальдегідная смола все більш твердне і перетворюється на камінь. Дістати її можна, розбивши пробірку. Вона має червонуватий колір, не плавиться і не розчиняється. Якщо шматочок фенолформальдегидной моли помістити у відкрите полум'я, вона буде дуже повільно згоряти, обвуглюватися, трохи іскрити і фарбувати полум'я в жовтий колір. При горінні відчувається запах фенолу.

  Можна зупинити реакцію освіти фенолформальдегидной смоли на будь-якій стадії шляхом додавання лугу до суміші (в лужному середовищі реакція значно сповільнюється).

  Формальдегід (від лат. Form?ca «мураха») - безбарвний газ з різким запахом, добре розчинний у воді, спиртах та полярних розчинниках. Ирритант, токсичний.

  Застосування Водний розчин формальдегіду (метандіол), стабілізований метанолом - формалін - викликає денатурацію білків, тому він застосовується в якості дубителя в шкіряному виробництві та дублення желатину при виробництві кінофотоплёнкі. Через сильний дубящего ефекту формальдегід також є і сильним антисептиком, це властивість формаліну використовується в медицині, як антисептик (формідрон, Формагель і подібні препарати) і для консервації біологічних матеріалів (створення анатомічних та інших препаратів).

  Водний розчин формальдегіду (метандіол), стабілізований карбамідом - КФК - є одним з найважливіших джерел формальдегіду і карбаміду в виробництві карбамидоформальдегидних, меламінокарбамідоформальдегідних смол і для обробки карбаміду проти злежуваності; застосовується в деревообробній і меблевій промисловості для виробництва фанери, ДСП і т. д.

  Основна частина формальдегіду йде на виготовлення полімерів-реактопластів (фенолформальдегідні, карбамідформальдегідние і меламінформальдегідні смоли), він також широко використовується в промисловому органічному синтезі ( пентаеритрит, триметилолпропан і т. д.).

  При зберіганні (при температурі нижче 9 С) розчин формальдегіду мутніє, випадає білий осад (параформальдегід).

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:
  • формальдегіду
  • ;

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  Гарантійний термін12 мес
  Форма сировини, що поставляєтьсяВ'язка маса

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Смола формальдегіду недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Смола формальдегіду у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.