Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  КАС-32 купити з доставкою 3102800000

  КАС-32 купити з доставкою
  КАС-32 купити з доставкою
  КАС-32 купити з доставкою
  КАС-32 купити з доставкою
  КАС-32 купити з доставкою
  КАС-32 купити з доставкою
  КАС-32 купити з доставкою
  КАС-32 купити з доставкою
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  КАС-32 купити з доставкою Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонну
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 32175766
  • ТН ВЭД: 3102800000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: цену уточняйт
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Азот
  10372 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  КАС-32: внесення в грунт, склад, переваги

  Карбамидо-аміачна суміш - комплексне добриво, що об'єднує в складі розчинену у воді селітру і карбамідну складову. Якщо говорити про процентне співвідношення, то склад речовини можна розподілити таким чином: близько 45% селітри, 35% карбаміду, а також близько 20% води (чистої і аміачної). Щільність КАС-32 в рідкому стані не перевищує 1,34 кг / м 3 .

  Склад КАС-32: формула з потрійним азотом

  Унікальне за складом добриво КАС-32, купити яке можна у виробників неорганічних і комплексних підгодівлі, містить азотний компонент в трьох формах:

  • нітрат азоту дозволяє удобрення впливати на грунт з перших годин внесення;
  • азот з аммонийной зв'язки вивільняється, перетворюючись в нітрат, в ході реакції нітрифікації;
  • амідний азот з карбаміду перетворюється двічі - спочатку в амонійний комплекс, а згодом - в нітратний, при взаємодії з мікроорганізмами в ґрунті.

  Як результат такого ступеневої вивільнення нітратів відбувається максимально тривала підживлення ґрунту. Головне - забезпечити закладення добрива мінімальним шаром землі, щоб виключити випаровування амонійного компонента, особливо коли мова йде про посушливому і жаркому періоді.

  Завдяки особливому складу і економічності КАС-32, ціна на добриво і собівартість виробництва значно нижче, ніж у неорганічних азотних підгодівлі. Втрати при їх внесення в грунт складають не менше 30% (для КАС-32 - близько 10%).

  Продуктивність КАС-32: рівномірний розподіл і засвоєння

  Рідке агрегатний стан добрива служить запорукою грамотного розподілу азотосодержащих комплексів в грунті, чого не можна сказати про гранульованих і сухих підгодівлі. Крім того, рідке добриво , внесення якого можна поєднати з іншими пестицидами або мікроелементами, добре поєднується з ними і не втрачає ефективність. Завдяки об'єднанню декількох етапів підгодівлі можна значно заощадити час аграріїв.

  В разі вегетуючих рослин добриво може служити дробової підгодівлею і використовуватися як в цілісному, так і розбавленому вигляді (коренева і листова обробка).

  Важливість позакореневих підживлень КАСом істотна для зернових культур. Добриво дозволяє забезпечити необхідний запас корисних елементів в умовах колосіння рослин, коли спостерігається значне похолодання, посуха чи перші морози. Листова підгодівля допомагає забезпечити достатню кількість доступного В«харчуванняВ». У подібних випадках краще взяти ненасичене добриво-концентрат і розвести його самостійно до потрібної щільності. Ступінь засвоєння підгодівлі збільшується в порівнянні з прикореневим внесенням через те, що амідний азот легше засвоюється зеленню. На цьому етапі доцільно спільне застосування КАС з іншими елементами і захисними добавками.

  Щоб грамотно реагувати на розвиток пагонів, мати високоефективне виробництво і збирати багатий урожай - необхідна комплексна і гнучка поживна добавка КАС-32. Ціна добрива цілком прийнятна і в рази окупається при використанні. Крім того, за допомогою бакових сумішей легко регулювати характеристики кінцевого продукту - клейковину, вміст білка, властивості пивоварного ячменю, а також коригувати відсутні чинники в процесі росту і дозрівання.

  Крім універсальності, добриво має важливою якістю для екології в цілому: речовина не забруднює ґрунт і повітря, а навпаки - покращує показники засвоєння азоту протягом посушливих місяців. Відсутність токсичних і вибухонебезпечних властивостей, характерних для селітри, робить перевезення, зберігання і використання КАС безпечним. Для нього підходять будь-які види тари - сталь, пластик, нержавіюча сталь. що температура повітря нижче 10 В° С. Така обробка доцільна для озимих культур відразу після танення снігу;

 • друга весняна підгодівля: рекомендовано розведення КАС-32 в співвідношенні 1: 2, щоб уникнути опіку. Разова доза не повинна перевищувати концентрацію 30 кг на гектар, а при сумісному внесенні підгодівлі з захисними речовинами і мікроелементами доцільно розведення в пропорції 1: 3 або навіть 1: 4 з водою;
 • третя підгодівля: необов'язкова, але може застосовуватися при нестачі азоту в період колосіння. Гранична доза добрива - не більше 10 кг на гектар.
 • Дробове внесення КАС-32 при підгодівлі ярих культур

  В разі вирощування ярих рослин застосовується подрібнена підгодівля КАСом, з урахуванням періоду, фази росту і додаткових добавок.

  < Необхідною умовою позакореневого обробки рослин азотовмісним добривом є дотримання кислотності розчину в межах 8-9 одиниць. Максимальний ефект досягається при обробці листя в похмуру нежарким погоду без опадів.

  Щоб уникнути опіків, слід застосовувати КАС тільки на сухе листя, витримавши паузу після дощів або сильної роси. При намоканні чутливість листової пластини значно збільшується, що небезпечно при обприскуванні.

  Якщо говорити про спільне застосування КАС та гербіцидів, тут важливий правильний підбір обладнання: обсяг краплі розчину КАС повинен бути мінімум удвічі більше, ніж розмір краплі гербіциду. Оскільки всмоктуваність азоту в нічний час нижче, розпорошувати суміш краще ввечері.

  Плюси і мінуси використання карбамідно-аміачної суміші:

  При порівнянні КАС-32 з гранульованими підгодівлею, очевидні наступні переваги рідкого добрива:

  • висока ефективність внесення, незалежно від регіону і посушливості клімату;
  • рівномірна обробка землі та пагонів, максимально точний розрахунок дозування і правильний розподіл добрива в грунті;
  • універсальність за часом використання (в будь-якому вегетаційного періоду);
  • моментальне проникнення в грунт , при якому немає необхідності в додатковому шарі землі (винятком є ??грунту з лужним показником середовища). Сумісність з сучасними технологіями mini-till і no-till;
  • тривалий пролонговану дію підгодівлі за рахунок поступового розщеплення азоту;
  • економія часу і технологічних ресурсів завдяки відмінній сумісності КАС з гербіцидами, мікроелементами, захисними складами і можливості внесення бакової суміші;
  • ціна КАС-32 доступна і економічно вигідна в порівнянні з гранульованим добривом;
  • відсутність біурета.

  до недоліків застосування КАС-32 можна віднести ризик опіку рослини, пов'язаний з погодними умовами, особливостями культури і дозуванням речовини. Крім того, використання рідкої підгодівлі вимагає дотримання нормативів зі зберігання і транспортування, а також наявність спеціального обладнання для розпилення готових розчинів.

  CAS
  Упаковка:автоцистерна, куби, бочки
  Характеристики
  Азот32 %
  Вигляд добриваКАС-32
  Концентрована форма добриватак
  Мінімальна температура ефективної дії100 град.
  Максимальна температура ефективної дії100 град.
  Препаратівная формаВодна суспензія
  Термін зберігання60 мес

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити КАС-32 купити з доставкою недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо КАС-32 купити з доставкою у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.