Menu
Ваша корзина

  Пергідроль 2847000000

  Пергідроль
  Пергідроль
  Пергідроль
  Пергідроль
  Пергідроль
  Пергідроль
  Пергідроль
  Пергідроль
  Пергідроль
  Пергідроль
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Пергідроль Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Канистра
  • SKU: 323039191
  • ТН ВЭД: 2847000000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Артикул: 0660445700
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  944 переглядів
   
   
   
   
   

  Як використовувати перекис водню для басейну?

  Пергідроль (Перекис водню) для басейну використовується замість агресивних хлорвмісних речовин, що перешкоджають активному цвітіння води. В основному це відноситься до невеликих басейнах на присадибних ділянках і в заміських будинках, якими люди останнім часом активно обзаводяться, прагнучи відпочити від міської суєти. Очищення басейну перекисом водню в цьому випадку - оптимальний варіант.

   Процес якісної очистки складається з трьох етапів:</p><ol><li> Механічне очищення стінок і дна басейну, тобто всієї його внутрішньої поверхні.</Li><li> Фільтрування води, очищення від сміття і листя.</li><li> Хімічна обробка, тобто очищення води в басейні перекисом водню або містять хлор речовинами.</li></ol><p> Саме за рахунок хімічної очистки вміст водойми довго залишається кристально прозорим. Для цього використовують не ту перекис, яку ви звикли бачити в аптеках - концентрація активної речовини повинна бути істотно вище, тому варто вибирати пергідроль, тобто 37% розчин перекису. За рахунок вмісту в ньому великої кількості активного кисню всі шкідливі мікроорганізми безслідно знищуються. У порівнянні з хлором швидкість окислення набагато нижче, але при цьому перекис вважається більш безпечною.</p><p> <span > <strong> У чому перевага пергидроля? </strong> </span></p><p> Перекис водню для басейну відгуки збирає виключно позитивні. І цьому є просте пояснення.</p><ul><li> Спеціальні засоби для дезінфекції, які можна придбати в магазині, коштують досить дорого і не завжди є можливість вчасно придбати їх. Пергідроль коштує в рази дешевше.</Li><li> Перекис не має неприємного запаху, кольору, але при цьому ефективно очищає воду від невидимих ??оку В«жителіВВ» вашого басейну. Всі шкідливі для людини бактерії знищуються, перекис протягом доби безслідно зникає і ніякого впливу на шкіру людини не відбувається.</Li><li> І, звичайно, хочеться, щоб вода була прозорою. Стояча вода дуже швидко піддається цвітінню - стінки і дно басейну можуть покритися неприємним слизьким нальотом, а вода - придбати зеленуватий відтінок. Додавання пергидроля повністю вирішує цю проблему.</Li></ul><h2 > <span > Як очистити басейн перекисом водню? </span></h2><p> При застосуванні <a href= перекису водню для басейну, дозування розраховується залежно від його обсягу. В середньому на 1 кубометр води береться близько 700 мл речовини. Тобто в басейн об'ємом 10 кубометрів потрібно вилити 7 літрів антибактеріальної рідини. Якщо спостерігаються серйозні біологічні забруднення, то дозу можна підвищити в два рази, ведучи розрахунок на 1 кубометр - півтора літра перекису.

  При роботі дотримуйтесь елементарних заходів обережності - обробку басейну потрібно проводити тільки в рукавичках, так як при попаданні на шкіру пергідроль може викликати хімічний опік. При цьому під час всього процесу очищення потрібно включити фільтруючий насос. Перед купанням воді потрібно відстоятися приблизно добу - за цей час від перекису не залишиться і сліду, а вода стане зовсім чистою. Послідовність очищення така:

  1. Залийте необхідну кількість пергідролю у водойму.
  2. Якщо використовується концентрація менше 1000 мл на кубометр, то залиште воду на добу, якщо концентрація вище, то краще утриматися від купання в протягом трьох діб.
  3. Не потрібно накривати водойму! Прореагував кисень повинен вільно виходити назовні.
  4. У результаті реакції забрудненої води та пергідролю на стінках може утворитися коричневий наліт. Його легко можна видалити за допомогою скімера. Таким же чином видаляється суспензія з поверхні води.

  Після такої обробки вода стане кристально чистою і збережеться прозорою протягом місяця. Після цього обробку можна буде повторити, вдвічі зменшивши дозування пергідролю.

  Джерело http: // lmoroshkina. ru

  ГОСТ 10929-76. Реактиви. Водню пероксид. Технічні умови (зі Змінами N 1, 2)

  ГОСТ 10929-76 (СТ РЕВ 5768-86) Група Л51

  НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ

  Реактиви ВОДНЮ ПЕРОКСИД Технічні умови Reagents. Hydrogen peroxide. Specifications

  5. ЗАМІСТЬ ГОСТ 10929-64

  6. НОРМАТИВНО-ТЕХНІЧНІ ДОКУМЕНТИ

  Позначення НТД,

  Характеристики
  ТипРідина
  УпаковкаКаністра

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре