Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Аммофос 12:52 3105400000

  Аммофос 12:52
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Аммофос 12:52 Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 32506202
  • ТН ВЭД: 3105400000
  • Країна виробник: Украина, Еврос
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1698 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Аммофос

  Амофос, або фосфорнокислий амоній – комплексне розчинне добрива, яке отримують шляхом нейтралізації ортофосфорної кислоти аміаком. Співвідношення азоту до фосфору в такому підживленні приблизно 1:4. При такій концентрації амофос добриво в 2,5 рази ефективніше за такі поширені підживлення як аміачна селітра або суперфосфат.

  Навіщо потрібен амофос?

  Як правило, подібні добрива доцільно використовувати як основний поживний компонент на ґрунтах, що відчувають гостру потребу у фосфорі та потребують не надто багато азоту. Підживленням амофосу активно користуються жителі посушливих регіонів країни, намагаючись удобрити землю в передпосівний період. Не менш ефективний азотно-фосфорний комплекс при збідненні грунтів та їх планової «реанімації». А в слаболужному або нейтральному ґрунті добрива створює сприятливий фосфатний режим для рослин, відмінно взаємодіючи з азотними та калійними добавками.

  Норма внесення аммофосу 150 кг на 1 га – економічно вигідний захід для фермерів та городників! Ефект від застосування зростає на 30-40%, якщо комбінувати підживлення з іншими азотовмісними добавками (наприклад, аміачною селітрою). Кількість аммофосу, необхідне кожної конкретної грунту, розраховується фахівцями з даних попереднього аналізу.

  Амофос: застосування на ґрунті

  Деякі дачники припускаються грубої помилки, підсипаючи амофос як універсальне добрива під усі рослини на ділянці. Це не зовсім коректно, адже багато культур потребують швидше звичайного суперфосфату, ніж комплексної добавки.

  Найбільш ефективний амофос у тандемі з такими культурами як:

  • овочі та коренеплоди (буряк, картопля, морква, капуста, томати та ін.);

  • злакові культури (кукурудза, пшениця, ячмінь, овес, жито);

  • плодові дерева;

  • ягідні чагарники;

  • квіти та газонна трава.

  У кожному даному випадку необхідно розрахувати дозу аммофосу з урахуванням індивідуальних особливостей рослини. Наприклад, збільшення крохмалистости в бульбах картоплі вносять 2 р підгодівлі в кожну лунку. Щоб підтримати виноградну лозу та запобігти накопиченню нітратів у зрілих ягодах, рекомендується обробити землю під пагонами, розвівши 400 г добрива в 10 л води. Вторинна обробка проводиться через 14 днів у вигляді листового підживлення (150 г сухої речовини на 10 л води). Для збільшення солодощі сахаросодержащих коренеплодів типу буряків та виведення з бульб шкідливих сполук, амофос вносять безпосередньо при посадці з розрахунку 5 г на 1 м посівного ряду.

  Таким чином, амофос, ціна на який цілком прийнятна та виправдана, сприятиме не тільки розвитку потужної кореневої системи та підвищенню врожайності ваших рослин. Підживлення покращить смакові якості овочів, злаків та ягід, а також продовжить терміни зберігання дозрілої продукції!


  Саме добриво невибагливе до умов зберігання та ефективно протягом 24 місяців з моменту виготовлення: головне – не допускати попадання опадів на відкриті гранули аммофосу.

  Як придбати амофос за чудовою ціною?

  Щоб сходи були сильними та стійкими до перепадів погоди, а врожай порадував кількістю та якістю, ознайомтесь із вигідними пропозиціями від компанії «Перший український маркет хімічної сировини» на амофос. Купити якісне добриво вітчизняного виробництва ви зможете, зробивши замовлення на сайті або зв'язавшись із нашим менеджером з контактних телефонів. Обслуговуючи як роздрібних клієнтів, так і великих оптових замовників, ми оперативно доставляємо свій товар, дотримуючись всіх умов зберігання та транспортування.

  CAS
  ДСТУ18918-85
  Упаковка:добриво упаковане в мішки нетто 50 кг, мкр тип"биг-бэг" нетто 1000 тонна
  Характеристики
  Азот12 %
  Препаратівная формаГранули
  Фосфор52 %

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Аммофос 12:52 недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Аммофос 12:52 у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.