Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Вапняно-аміачна селітра N = 27% 3102309000

  Вапняно-аміачна селітра N = 27%
  *Уточнюйте актуальну ціну
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Вапняно-аміачна селітра N = 27% Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 32511429
  • ТН ВЭД: 3102309000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 00064566
  • Статус: предоплата
  • Бренд: РівнеАЗОТ
  9029 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Вапняно-аміачна селітра

  Універсальним видом добрива, що використовується на всіх типах ґрунтів та сільськогосподарських культур без винятку, є селітра вапняно-аміачна. Застосування цього фізіологічно нейтрального підживлення дозволяє знизити негативний ефект від надлишку азотних добрив у ґрунті.

  Що таке вапняно-аміачна селітра та з яких елементів вона складається?

  «Перший Український Маркет хімічної сировини» пропонує придбати два види вапняно-аміачної селітри (її ще скорочують ІАС) – марку А та марку Б. У першому варіанті до складу входить від 25% до 28% азоту, а також кальцій у кількості 4-16 %. У марці Б азоту міститься трохи менше – від 20% до 24%, а кальцію – від 9% до 22%.

  ІАС із вмістом азоту на рівні 20% є лужним підживленням, на рівні 23% - нейтральним підживленням, а на рівні 26% і більше – слабокислим видом підживлення. Вапняно-аміачна селітра, формула якої NH4NO3 + СаСO3, має кращі фізичні та хімічні характеристики, ніж звичайна аміачна селітра. Вона добре підходить для механізованого, а не ручного методу удобрення ґрунту, і відрізняється вибухобезпекою, хоч і входить до переліку горючих хімічних речовин.

  Завдяки тому, що в цьому виді добрива знижено концентрацію азоту, воно менш схильна до комкування, на відміну від стандартної аміачної селітри. Тому його можна спокійно зберігати великими штабелями, не дотримуючись особливих запобіжних заходів.

  У яких випадках варто скористатися ІАС для удобрення ґрунту?

  Селітра вапняно-аміачна гранульована містить кальцій та азот – одні з найважливіших компонентів для забезпечення якісного зростання та розвитку абсолютно будь-яких сільськогосподарських культур.

  Азот входить до складу багатьох органічних сполук, він також відповідає за покращене засвоєння рослинами інших хімічних елементів – калію, магнію, фосфору, цинку, марганцю, міді. Оптимальна кількість азоту в ґрунті забезпечує:

  · Прискорення зростання;

  · Поліпшення зовнішнього вигляду листяної системи;

  · Формування міцних стебел;

  · Посилення синтезу білків у клітинах рослинних тканин;

  · підвищення продуктивності.

  Що ж до кальцію, він важливий для нормального зростання як кореневої системи рослин, і їх надземних органів. Понад те, цей мікроелемент важливий підвищення жаростійкості рослин, посилення синтезу хлорофілу, поліпшення транспортування білків і вуглеводів, зниження токсичного на рослини низки микроэлементов.

  На які ознаки при вирощуванні культур у сільському господарстві варто звернути увагу та почати вносити у ґрунт удобрення на основі азоту та вапняку? Насамперед, на:

  гальмування їх зростання та розвитку;

  зниження загальної продуктивності;

  зміна розміру листя та його фарбування;

  поступове відмирання листя після їх пожовтіння;

  слабка гіллястість стебел, вони стають надмірно витягнутими та тонкими.

  Дефіцит азоту у рослин найчастіше спостерігається на неякісно оброблених ґрунтах, у разі внесення в них дуже великої кількості рослинних залишків та гною з недостатньою кількістю азоту. Також брак цього компонента трапляється в грунті, коли весна надто дощова та холодна, а літо – надто посушливе.

  Дефіцит кальцію рослин має свої ознаки. У культур буріють жилки листя, затримується їх зростання, а також проявляється хлоротичність – поява світло-жовтих плям на листі.

  У всіх вищезгаданих випадках для порятунку врожаю слід внести в ґрунт селітру на основі азоту/кальцію. А як це правильно зробити, читайте далі.

  Вапняно-аміачна селітра норма внесення: як розводити для удобрення культур?

  Застосовують цей вид підживлення як основне добриво, і як добрива в різні періоди вегетації. Для зернових культур її варто вносити під час передпосівної культивації у пропорції від 30 до 40 кг на 1 га.

  Дозування ІАС під час основного внесення у ґрунт виглядає наступним чином:

  · Пшениця – від 150 до 200 кг на 1 га;

  · цукровий буряк – від 200 до 250 кг на 1 га;

  · Кукурудза - від 180 до 260 кг на 1 га;

  · Картопля - від 200 до 400 кг на 1 га;

  · Соняшник - від 100 до 150 кг на 1 га;

  · Дерева та чагарники – від 300 до 450 кг на 1 га.

  Для добрива ґрунту під овочами селітру вносять у пропорції від 7 до 15 кг добрива на 1 га посівної площі. На ділянках із ярими зерновими культурами її вносять 2 рази за весь період – спочатку у пропорції 10-30 кг на 1 га, а потім у пропорції 15-40 кг на 1 га. Терміни внесення цього виду добрива визначають індивідуально, залежно від темпів розвитку культур, що вирощуються.

  Для підвищення концентрації у соняшнику протеїну аміачно-вапняна селітра вноситься у ґрунт у кількості 30 кг добрива на 1 га.

  У чому полягає головна перевага використання ІАС для добрива ґрунту? Та в тому, що вона забезпечує оптимальний рівень насичення азотом кореневої маси рослин завдяки нейтральній реакції.

  Карбонати кальцію, що містяться в цій селітрі, однаково ефективно впливають на лужні та кислі ґрунти. Особливо добре себе виявляє це добрива наґрунтах, у яких спостерігається дефіцит магнію.

  Внесення в ґрунт вапняно-аміачної селітри для квітів та домашніх рослин також можливе – це корисне і доступне за ціною підживлення на основі азоту та кальцію.

  Звертаємо вашу увагу на те, що вапняно-аміачна селітра, яку ви можете придбати у «Першому Українському Маркеті хімічної сировини», не окислює ґрунт навіть за постійного використання. Найкращий результат від застосування цього добрива спостерігається при правильному внесенні селітри, шар грунту, де знаходиться основна частина кореневої маси. Так можна досягти мінімальної втрати азоту у складі.

  Вапняно-аміачна селітра: клас небезпеки, правила роботи з добривом

  Видобувають її методом сплаву або формування суміші добрива з крейдою, мінералом доломітом або звичайним вапном дрібного помелу. Варто уточнити, що вапняно-аміачна селітра на основі крейди містить у складі лише 2 вищезгадані компоненти, а ось на основі мінеральної сировини – ще й магній.

  Ця речовина відноситься до 3 класу небезпеки для людини, тому при роботі з ним потрібно використовувати засоби захисту шкірних і слизових оболонок від прямого контакту з хімікатом. При його транспортуванні та зберіганні варто дотримуватись усіх вимог з безпеки, щоб уникнути позаштатних ситуацій.

  Цю селітру можна перевозити всіма видами транспорту, але з умовою дотримання правила транспортування такої сировини, які діють кожного з його видів.

  Зберігати селітру в герметичній упаковці потрібно в складах критого типу, що провітрюються, - в них повинно бути сухо, або під спецнавісом, який добре провітрюється. У тарі вапняно-аміачну селітру також можна зберігати, але в спеціально призначених для цього приміщеннях з вентиляцією, що відмінно функціонує, і температурою повітря, яка в жодному разі не перевищує 32 градусів.

  Вапняно-аміачну селітру купити вигідно у «Першому Українському Маркеті хімічної сировини». Ми пропонуємо найкращі ціни на сертифіковані добрива та хімікати та оперативну доставку по регіонах України.


  CAS
  Хімічна формула:NH4NO3+CaCO3
  Зовнішній вигляд:Гранулы от светло-белого до красно-бурого цвета
  ТУ:ТУ У 24.1-05607824-041-2004
  Упаковка:1 т
  Характеристики
  Вигляд добриваВапняно-аміачна селітра
  Концентрована форма добриватак
  Максимальна температура ефективної дії40 град.
  Препаратівная формаГранули

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Вапняно-аміачна селітра N = 27% недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Вапняно-аміачна селітра N = 27% у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.