Menu
Ваша корзина

  Пшенична клітковина 1109000000

  Пшенична клітковина
  Пшенична клітковина
  Пшенична клітковина
  Пшенична клітковина
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Пшенична клітковина Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 34355729
  • ТН ВЭД: 1109000000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  608 переглядів
   
   
   
   
   

  Пропонуємо пшеничну клітковину (харчові волокна, пшеничне клітковина, целюлоза) різних ступенів помелу (довжина волокна 90 мкн, 150 мкн, 200мкн і 1000мкн).

  В нашому асортименті пшеничного клітковини найпопулярніші продукти з наступною довгою волокна: 90 мкн, 150 мкн, 200 мкн 1000 мкн.

  Походження і склад. Пшеничну клітковину отримують з колосистої частини пшениці, обробленої спеціальним термомеханическим способом. Пшениця розкривається, промивається і переробляється. На закінчення проводиться кондиціонування отриманого речовини і сушка способом розпилення.

  На 98% клітковина складається з баластних речовин і має велике значення з точки зору біологічної цінності і принципів здорового харчування. Клітковина є харчовими волокнами і дозволена до застосування як харчова добавка. Вона служить не тільки для збагачення продуктів баластними речовинами, а й пропонує цілий ряд функціональних і технологічних рішень.

  Влагосвязивающая здатність. Головна функціональна особливість клітковини- її висока Вологозв'язуючий і жіросвязивающая здатність. Так як волокна клітковини мають капілярну структуру, утримання води відбувається не тільки поверхнею волокон, а й всередині капілярних каналів, в результаті чого волога рівномірно розподіляється і міцно утримується в нинішньому тривимірному каркасі, покращуючи структуру готового продукту.

  На відміну від більшості інших набухають і водопоглинаючої засобів, клітковина нерастворима в воді і жирі. Це дозволяє досягти гарного зв'язування води при одночасному поліпшенні консистенції.

  емульгуючий дію. В принципі, пшеничне клітковина не є емульгатором, але було дослідно встановлено, що клітковина підтримує дію емульгаторів.

  Всі наші продукти упаковані в багатошарові паперові мішки з поліпропіленовим вкладишем.

  Характеристики
  Вага25000
  УпаковкаМішок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре