Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Бітум відвантаження від 1 тонни 2713200000

  Бітум відвантаження від 1 тонни
  Ціну уточнюйте Немає у наявності
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Бітум відвантаження від 1 тонни Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  Ціну уточнюйте
  Знайшли дешевше?
  • наявність: Немає у наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 35574987
  • ТН ВЭД: 2713200000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  738 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Бітуми (від лат. Bitumen - гірська смола) - тверді або смоловидна продукти, що представляють собою суміш вуглеводнів та їх азотистих, кіслородістих, сірчистих і металлсодержащих похідних. Бітуми не розчинні у воді, повністю або частково розчиняються в бензолі, хлороформі, сірковуглеці та ін. Органічних розчинниках; щільністю 0,95-1,50 г / см?.

  Природні бітуми - це складова частина горючих копалин. До них відносяться природні похідні нафти, що утворюються при порушенні консервації її покладів в результаті хімічного і біохімічного окислення, наприклад асфальти, Керита, Мальти, озокериту та ін. Видобуток проводять головним чином кар'єрним або шахтним способом (Бітумінозні піски).

  Штучні (технічні) бітуми - це залишкові продукти переробки нафти, кам'яного вугілля і сланців. За складом схожі з природними бітумами.

  Природні бітуми

  Природні бітуми (в'язкі і рідкі) можуть зустрічатися як в чистому вигляді, так і в «бітумінозних» породах. Бітумінозних або асфальтовими породами називають гірські породи (вапняки або пісковики), просочені природними бітумами. Вони утворилися в земній корі в результаті тривалих процесів окислення і полімеризації нафти, просякнула ці осадові гірські породи.

  В'язкі природні бітуми отримують шляхом вилучення їх з вапняків, доломіту або пісковиків, просочених природними бітумами. Бітуми в природі або природні бітуми є цінними горючими копалинами. Вони входять до складу нафти. Природні бітуми можуть бути в'язкими або рідкими.

  Як утворюються бітуми в природі? Місцем зародження бітуму є земна кора. Саме тут в процесі окислення і полімеризації утворюються дані породи. Своє застосування природні бітуми знайшли в хімічній промисловості.

  Природні бітуми по ряду показників їх властивостей (високої адгезії, погодостійких) перевершують нафтові. Застосування природних бітумів в будівництві обмежується високою вартістю і відносно малим об'ємом їх виробництва. В'язкі природні бітуми використовуються головним чином в хімічній і лакофарбовій промисловості.

  При переробці асфальтових гірських порід можуть бути отримані асфальтовий порошок, асфальтова мастика або асфальтовий бетон для холодної укладки. Асфальтова мастика - продукт об'єднання асфальтового порошку з природним або нафтовим бітумом.

  Штучні (технічні) бітуми

  Ще один різновид бітуму - бітум нафтовий. Перш за все, це штучний продукт переробки нафти. Основну складову бітуму нафтового утворює ряд речовин: асфальтени, нафтові олії, нейтральні смоли, асфальтогеновие кислоти, карбоіди і карб. Як отримують в промисловості даний вид бітуму?

  Перш за все, декількома способами. Наприклад, за допомогою глибокого відгону масляних фракцій з гудрону або залишкових бітумів. Крім того, окислення киснем повітря гудронів, крекінг-залишків або екстрактів від селективного очищення масел і їх сумішей (окислені бітуми). Найбільшого поширення такий вид бітуму отримав при ремонті доріг. Він застосовується в якості гудрону.

  Бітум будівельний , як Ви вже здогадалися, використовують в будівництві. При проведенні ремонтних робіт покрівлі будівель, а також в якості надійного матеріалу для гідроізоляції фундаменту, підвалу і так далі. Крім того, даний різновид бітуму часто використовують в звичайних сферах діяльності. Бітум будівельний дорожній застосовується при проведенні будівельних та ремонтно-дорожніх робіт.

  Для вирішення багатьох проблем як будівельних, так і побутових використовують мастики. Це клейкі речовини, які надають матеріалу більшу міцність і довговічність. Хочеться виділити особливий вид мастик - мастика гумово бітумна. Даний вид мастики застосовується при дорожньо-будівельних роботах. До складу резино бітумної мастики входить бітум, гумова крихта та пластифікатор. Безумовно, у цій продукції є свої переваги, наприклад висока еластичність.

  Однак є й недоліки. Вони пов'язані в першу чергу з дорожнечею резино бітумної мастики. Крім того, елементи, з яких виробляється даний вид мастики, є шкідливим для здоров'я людини. Так що його навряд чи можна назвати екологічно чистим і нешкідливим.

  До недоліків як природних, так і нафтових бітумів слід віднести їх підвищену крихкість при негативних температурах.

  CAS
  Хімічна формула:С9Н20
  CAS №:9072-35-9
  Зовнішній вигляд: смолоподобное вещество
  Упаковка:Мішок
  Характеристики
  Тип сировиниПриродне

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Бітум відвантаження від 1 тонни недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Бітум відвантаження від 1 тонни у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.