Menu
Ваша корзина

  Бітум відвантаження від 1 тонни 2713200000

  Бітум відвантаження від 1 тонни
  Бітум відвантаження від 1 тонни
  Немає у наявності
  Бітум відвантаження від 1 тонни
  Бітум відвантаження від 1 тонни
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Бітум відвантаження від 1 тонни Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 35574987
  • ТН ВЭД: 2713200000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  282 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   

  Бітуми (від лат. Bitumen - гірська смола) - тверді або смоловидна продукти, що представляють собою суміш вуглеводнів та їх азотистих, кіслородістих, сірчистих і металлсодержащих похідних. Бітуми не розчинні у воді, повністю або частково розчиняються в бензолі, хлороформі, сірковуглеці та ін. Органічних розчинниках; щільністю 0,95-1,50 г / см?.

  Природні бітуми - це складова частина горючих копалин. До них відносяться природні похідні нафти, що утворюються при порушенні консервації її покладів в результаті хімічного і біохімічного окислення, наприклад асфальти, Керита, Мальти, озокериту та ін. Видобуток проводять головним чином кар'єрним або шахтним способом (Бітумінозні піски).

  Штучні (технічні) бітуми - це залишкові продукти переробки нафти, кам'яного вугілля і сланців. За складом схожі з природними бітумами.

  Природні бітуми

  Природні бітуми (в'язкі і рідкі) можуть зустрічатися як в чистому вигляді, так і в В«бітумінознихВ» породах. Бітумінозних або асфальтовими породами називають гірські породи (вапняки або пісковики), просочені природними бітумами. Вони утворилися в земній корі в результаті тривалих процесів окислення і полімеризації нафти, просякнула ці осадові гірські породи.

  В'язкі природні бітуми отримують шляхом вилучення їх з вапняків, доломіту або пісковиків, просочених природними бітумами. Бітуми в природі або природні бітуми є цінними горючими копалинами. Вони входять до складу нафти. Природні бітуми можуть бути в'язкими або рідкими.

  Як утворюються бітуми в природі? Місцем зародження бітуму є земна кора. Саме тут в процесі окислення і полімеризації утворюються дані породи. Своє застосування природні бітуми знайшли в хімічній промисловості.

  Природні бітуми по ряду показників їх властивостей (високої адгезії, погодостійких) перевершують нафтові. Застосування природних бітумів в будівництві обмежується високою вартістю і відносно малим об'ємом їх виробництва. В'язкі природні бітуми використовуються головним чином в хімічній і лакофарбовій промисловості.

  При переробці асфальтових гірських порід можуть бути отримані асфальтовий порошок, асфальтова мастика або асфальтовий бетон для холодної укладки. Асфальтова мастика - продукт об'єднання асфальтового порошку з природним або нафтовим бітумом.

  Штучні (технічні) бітуми

  Ще один різновид бітуму - бітум нафтовий. Перш за все, це штучний продукт переробки нафти. Основну складову бітуму нафтового утворює ряд речовин: асфальтени, нафтові олії, нейтральні смоли, асфальтогеновие кислоти, карбоіди і карб. Як отримують в промисловості даний вид бітуму?

  Перш за все, декількома способами. Наприклад, за допомогою глибокого відгону масляних фракцій з гудрону або залишкових бітумів. Крім того, окислення киснем повітря гудронів, крекінг-залишків або екстрактів від селективного очищення масел і їх сумішей (окислені бітуми). Найбільшого поширення такий вид бітуму отримав при ремонті доріг. Він застосовується в якості гудрону.

  Бітум будівельний , як Ви вже здогадалися, використовують в будівництві. При проведенні ремонтних робіт покрівлі будівель, а також в якості надійного матеріалу для гідроізоляції фундаменту, підвалу і так далі. Крім того, даний різновид бітуму часто використовують в звичайних сферах діяльності. Бітум будівельний дорожній застосовується при проведенні будівельних та ремонтно-дорожніх робіт.

  Для вирішення багатьох проблем як будівельних, так і побутових використовують мастики. Це клейкі речовини, які надають матеріалу більшу міцність і довговічність. Хочеться виділити особливий вид мастик - мастика гумово бітумна. Даний вид мастики застосовується при дорожньо-будівельних роботах. До складу резино бітумної мастики входить бітум, гумова крихта та пластифікатор. Безумовно, у цій продукції є свої переваги, наприклад висока еластичність.

  Однак є й недоліки. Вони пов'язані в першу чергу з дорожнечею резино бітумної мастики. Крім того, елементи, з яких виробляється даний вид мастики, є шкідливим для здоров'я людини. Так що його навряд чи можна назвати екологічно чистим і нешкідливим.

  До недоліків як природних, так і нафтових бітумів слід віднести їх підвищену крихкість при негативних температурах.

  Характеристики
  Тип сировиниПриродне
  УпаковкаМішок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре