Menu
Ваша корзина

  Етилгліколь (моно-, ди-, три-) 2905310000

  Етилгліколь (моно-, ди-, три-)
  Етилгліколь (моно-, ди-, три-)
  Етилгліколь (моно-, ди-, три-)
  Етилгліколь (моно-, ди-, три-)
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Етилгліколь (моно-, ди-, три-) Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 36427621
  • ТН ВЭД: 2905310000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Артикул: 0000788881
  • Статус: предоплата
  • Бренд: JIANGSU HONGYUAN PHARMACEUTICAL CO., LTD.
  403 переглядів
   
   
   
   
   

  ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  етиленгліколь (1,2-етандіол, лат . варіанти назв: 1,2-Etandiol, Etylenglykol, Dihydroxietan, Monoetylenglykol) - органічна сполука, граничний двоатомний спирт, одержуваний гидратацией етиленоксиду або 1,2-дихлоретану. Хімічна формула етиленгліколю - C2H4 (OH) 2.

  етиленгліколь - густа безбарвна рідина, без запаху, солодка на смак, отруйна. Температура плавлення - 13.2 В° С, температура кипіння 197.6 В° С. Щільність 1.11 г / см3. Етиленгліколь має цілу низку унікальних властивостей, завдяки яким застосовується при виробництві цілого ряду незамерзаючих рідин - водних розчинів, теплоносіїв і антифризів для систем опалення та промислового холодопостачання:

  1. етиленгліколь добре розчиняється в воді в будь-яких співвідношеннях, з концентрацією від 0% і до 100%;
  2. етиленгліколь надає водних розчинів незамерзаючі (низкозамерзающие) властивості і температура початку замерзання залежить від концентрації самого етиленгліколю у воді;
  3. етиленгліколь має гарні гігроскопічними властивостями - властивостями вбирати, поглинати вологу, воду з поверхонь і повітря, осушуючи її;
  4. етиленгліколь добре розчиняє розчинні або слабо розчинні один в одному речовини - гідрофобні і гідрофільні сполуки.

  Завдяки всім перерахованим властивостям етиленгліколь є незамінним компонентом при виробництві незамерзаючих рідин. Наша компанія виробляє на основі етиленгліколю у вигляді незамерзающих водних розчинів, антифризів і теплоносіїв для промислових і побутових систем опалення та холодопостачання серію продуктів з різною концентрацією етиленгліколю: етиленгліколь 30%, етиленгліколь 40%, етиленгліколь 45%, етиленгліколь 50% і етиленгліколь 65%.

  етиленгліколь є активним корозійних речовиною, належить до жирним органічних сполук, в зв'язку з чим при виробництві водних розчинів - незамерзаючих рідин необхідно використовувати присадки для захисту систем від корозії і піноутворення.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів: ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  Вигляд рідиниКонцентрат
  КолірБезцветний
  УпаковкаЦистерна
  Щільність1.11 г/см3.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре