Menu
Ваша корзина

  Формальдегід 2912110000

  Формальдегід
  Формальдегід
  Формальдегід
  Формальдегід
  Формальдегід
  Формальдегід
  Формальдегід
  Формальдегід
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Формальдегід Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 36624583
  • ТН ВЭД: 2912110000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1124 переглядів
   
   
   
   
   

  Формальдегід (від лат. Form?ca В«мурахаВ») - безбарвний газ з різким запахом, добре розчинний у воді, спиртах та полярних розчинниках. Ирритант, токсичний.

  Застосування Водний розчин формальдегіду (метандіол), стабілізований метанолом - формалін - викликає денатурацію білків, тому він застосовується в якості дубителя в шкіряному виробництві та дублення желатину при виробництві кінофотоплёнкі . Через сильний дубящего ефекту формальдегід також є і сильним антисептиком, це властивість формаліну використовується в медицині, як антисептик (формідрон, Формагель і подібні препарати) і для консервації біологічних матеріалів (створення анатомічних та інших препаратів).

  Водний розчин формальдегіду (метандіол), стабілізований карбамідом - КФК - є одним з найважливіших джерел формальдегіду і карбаміду в виробництві карбамидоформальдегидних, меламінокарбамідоформальдегідних смол і для обробки карбаміду проти злежуваності; застосовується в деревообробній і меблевій промисловості для виробництва фанери, ДСП і т. д.

  Основна частина формальдегіду йде на виготовлення полімерів-реактопластів (фенолформальдегідні, карбамідформальдегідние і меламінформальдегідні смоли), він також широко використовується в промисловому органічному синтезі ( пентаеритрит, триметилолпропан і т. д.).

  при зберіганні (при температурі нижче 9 С) розчин формальдегіду мутніє, випадає білий осад (параформальдегід).

  Характеристики
  ТипБезбарвний газ з різким запахом
  УпаковкаЦистерна

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре