Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Формальдегід 2912110000

  Формальдегід
  Формальдегід
  Формальдегід
  Формальдегід
  Формальдегід
  Формальдегід
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Формальдегід Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 36624583
  • ТН ВЭД: 2912110000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  2476 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Формальдегід (від лат. Form?ca «мураха») - безбарвний газ з різким запахом, добре розчинний у воді, спиртах та полярних розчинниках. Ирритант, токсичний.

  Застосування Водний розчин формальдегіду (метандіол), стабілізований метанолом - формалін - викликає денатурацію білків, тому він застосовується в якості дубителя в шкіряному виробництві та дублення желатину при виробництві кінофотоплёнкі . Через сильний дубящего ефекту формальдегід також є і сильним антисептиком, це властивість формаліну використовується в медицині, як антисептик (формідрон, Формагель і подібні препарати) і для консервації біологічних матеріалів (створення анатомічних та інших препаратів).

  Водний розчин формальдегіду (метандіол), стабілізований карбамідом - КФК - є одним з найважливіших джерел формальдегіду і карбаміду в виробництві карбамидоформальдегидних, меламінокарбамідоформальдегідних смол і для обробки карбаміду проти злежуваності; застосовується в деревообробній і меблевій промисловості для виробництва фанери, ДСП і т. д.

  Основна частина формальдегіду йде на виготовлення полімерів-реактопластів (фенолформальдегідні, карбамідформальдегідние і меламінформальдегідні смоли), він також широко використовується в промисловому органічному синтезі ( пентаеритрит, триметилолпропан і т. д.).

  при зберіганні (при температурі нижче 9 С) розчин формальдегіду мутніє, випадає білий осад (параформальдегід).

  CAS
  Упаковка:Цистерна
  Характеристики
  ТипБезбарвний газ з різким запахом

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Формальдегід недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Формальдегід у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.