Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Спирт ізобутилу 2905149000

  Спирт ізобутилу
  *Уточнюйте актуальну ціну
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Спирт ізобутилу Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 36749277
  • ТН ВЭД: 2905149000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  751 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Ізобутиловий спирт

  • Синоніми: Ізобутиловий спирт, 2-метілпропанол-1, ізопропілкарбннол
  • T кип: 107.89 ° С
  • T замерзання: -108.00 ° С

  Ітакура отримував Ізобутиловий спирт каталітичної гідратацією бутилену в присутності сірчаної кислоти. Максимальний вихід (25%) було досягнуто при використанні 50% -ної сірчаної кислоти і проведенні реакції при 105 °.

  Брюнель в цілях очищення кипить випускається в продаж Ізобутиловий спирт з вапном протягом 5 годину, а потім в продовження 1.5 години з кальцієвими стружками. Осушений спирт потім кілька разів ретельно фракціонували на ефективної колонці.

  Міхаель, Шарф і Войт фракціонували чистий продажний спирт на високій колонці Гемпеля до постійної температури кипіння (в межах 0.15 °). Вихід становив 400 г на 1000 г вихідного препарату. Після струшування з розбавленою сірчаною кислотою для видалення домішок підстав спирт промивали водою і сушили спочатку над прожареним поташом, а потім над вапном. Далі спирт очищали, перетворюючи його в ефір борної кислоти нагріванням протягом 6 годину при 160-175 ° в автоклаві з борною кислотою, кількість якої складало четверту частину (за вагою) кількості спирту. Ефір кілька разів фракціонували в вакуумі, а потім гідролізували короткочасним нагріванням з водної лугом. Після сушіння над вапном спирт переганяли.

  Хюккель і Аккерман перетворювали Ізобутиловий спирт в кислий фталат, нагріваючи його на фталевий ангідрид; ефір перекрісталлізовивают з петролейного ефіру до постійної температури плавлення (65 °), після чого гідролізували 15% -ним розчином їдкого калі. Потім спирт переганяли в вигляді азеотропної суміші з водою, сушили над поташом, безводним сульфатом міді і, нарешті, над магнієвими стружками. На закінчення спирт піддавали фракціонованій перегонці.

  Метьюз кілька разів осушував технічний Ізобутиловий спирт окисом барію, після чого ретельно його переганяв. Осушене речовина була використана для визначення теплоти випаровування.

  Для вимірювань електропровідності Гольдшмідт сушив і очищав спирт повторною обробкою кальцієм або обробкою амальгамою алюмінію. Зневоднений препарат піддавали потім фракціонованій перегонці над сульфаниловой або винною кислотою.

  Швидкість етеріфікаііі фенилуксусной кислотою може служити в якості критерію ступеня осушення.

  Токсикологія. Токсична дія изобутилового спирту на тварин аналогічно дії н-бутилового спирту. Він кілька менш отруйний при вдиханні, ніж н-бутиловий або втор-бутиловий спирти. Фассет (неопубліковані дані) показав, що людина добре переносить концентрацію, рівну 0.01%.

  Нижня межа займання на повітрі 1.68 об. %.

  Дані взяті з довідника А.Вайсбергер, Е.Проскауер, Дж.Ріддік, Е.Тупс Органічні растворітелі.- М.: Іздатінліт, 1958.

  • Дипольний момент: 1.79
  • Діелектрична проникність: 17.7 при 25 ° С
  • dTкіп / dP: 0.036
  • Щільність: 0.80576 при 15 ° С
  • Показник заломлення: 1.3939 при 25 ° С
  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:

  у нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  / Span>

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  / Span>

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  CAS
  Упаковка:Цистерна
  Характеристики
  ТипРідина

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Спирт ізобутилу недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Спирт ізобутилу у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.