Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Етиловий ефір 3905999010

  Етиловий ефір
  Ціну уточнюйте Немає у наявності
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Етиловий ефір Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  Ціну уточнюйте
  Знайшли дешевше?
  • наявність: Немає у наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 36749860
  • ТН ВЭД: 3905999010
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  2075 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Етиловий ефір

  • Синоніми: Етиловий ефір, діетиловий ефір, етоксіетан, сірчаний ефір
  • T кип: 34.48 ° С
  • T замерзання: -116.30 ° С

  Етиловий ефір надходить у продаж у вигляді препаратів різного ступеня чистоти; тому вибір реактиву залежить від того, якою метою він призначається. Існує два сорти ефіру марки <чистий для аналізу>: один з них містить приблизно 2% етилового спирту і 0.5% води, а інший, зазвичай званий <безводних>, а іноді <абсолютним>, - не більше 0.01% етилового спирту і води.

  Основними домішками, які перебувають у вступнику в продаж етиловому ефірі, є етиловий спирт, вода, альдегіди, перекису і іноді ацетон. Було показано, що ефір високого ступеня чистоти, цілком придатний для точних аналітичних робіт, можна отримати наступним способом. Протягом години ефір періодично струшують з 10% -ним розчином бисульфита натрію, обсяг якого в 10 разів менше обсягу ефіру; після цього водну фазу відокремлюють і ефір промивають насиченим розчином хлористого натрію, що містить 0.5% їдкого натру. Потім ефір промивають насиченим розчином хлористого натрію з невеликим вмістом сірчаної кислоти і двома порціями цього розчину в чистому вигляді, після чого фракционируют в атмосфері азоту.

  Практично сухий і не містить спирту ефір може бути приготований фракционированной перегонкою. Дистиллат зазвичай містить деяку кількість альдегідів.

  Характеристики
  T замерзання:-116.30 °С
  T кіп:34.48 °С

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Етиловий ефір недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Етиловий ефір у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.