Menu
Ваша корзина

  Діоктилфталат 2917320000

  Діоктилфталат
  Діоктилфталат
  Діоктилфталат
  Діоктилфталат
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Діоктилфталат Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 36750154
  • ТН ВЭД: 2917320000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  226 переглядів
   
   
   
   
   

  Пластифікатори - речовини, які додають до складу полімерних матеріалів для додання пластичності при переробці та подальшої експлуатації. КОНТАКТИ

  Застосування пластифікаторів дозволяє знизити температуру технологічної обробки композицій, поліпшити показники морозостійкості полімерів, полегшити диспергування інгредієнтів, а також підвищити вогне-, світло- і термостійкість полімерів.

  Діоктилфталат - один з найбільш поширених пластифікаторів. Володіє хімічними властивостями, характерними для ефірів складних.

  Пластифікатор Діоктилфталат (ДОФ)

  Хімічна назва: діоктіловий ефір фталевої кислоти.

  Діоктилфталат - це стратегічна сировина для підприємств, переробних полівінілхлорид, виробників ГТВ і ЛФМ. ДОФ активно застосовують в якості пластифікатора вінілових полімерів і смол, каучуків, при виробництві штучних шкір, полімерних будівельних матеріалів, пакувальних плівок і ін.

  Властивості / застосування

  Застосування пластифікатора ДОФ дозволяє надати ПВХ еластичні властивості і отримати вже готові продукти володіють властивістю стеклования при температурі -40 В° С і нижче.

  Важливим властивістю пластифікатора є показник кольоровості, вимірюваний по платино-кобальтової шкалою, в одиницях Хазена. Даний показник впливає на колір кінцевого продукту. ДОФ вищого сорту (кольоровість менше 40 одиниць) використовується для виготовлення прозорих пластикатів, наприклад медичного та харчового призначення. ДОФ 1-го сорту (кольоровість від 40 до 100 одиниць) може використовуватися для виробів, пофарбованих у світлі тони. ДОФ 2-го сорту (кольоровість 100-200 одиниць) призначається для виробництва чорних і темних виробів.

  Відмінною особливістю діоктилфталат, що дозволяє на практиці відрізнити його від інших подібних товарів, є те, що вимір його щільності проводиться при 20 В° С. Належний показник для ДОФ коливається в межах від 0,982 до 0,986 г / см3.

  Необхідно відзначити ще один ключовий показник пластифікатора - жідкоёмкость, здатність пластифікатора вбиратися в ПВХ. Це означає, що після змішування в змішувачі на частинках ПВХ повинен бути відсутнім пластифікатор. Показник жідкоёмкості знаходиться в прямо пропорційній залежності зі швидкістю поглинання пластифікатора, яка визначає продуктивність процесу змішування. Однак слід пам'ятати, що висока швидкість поглинання пластифікатора, при неправильному процесі змішування, може привести до появи грудок на поверхні композиції і утворення у верхній камері змішувача монолітної маси ПВХ.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів: КОНТАКТИ

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу.

  Характеристики
  ТипПластифікаторів
  УпаковкаЦистерна

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре