Menu
Ваша корзина

  Желатинова оболонка № 0 9602000000

  Желатинова оболонка № 0
  Желатинова оболонка № 0
  Желатинова оболонка № 0
  Желатинова оболонка № 0
  Желатинова оболонка № 0
  Желатинова оболонка № 0
  Желатинова оболонка № 0
  Желатинова оболонка № 0
  Желатинова оболонка № 0
  Желатинова оболонка № 0
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Желатинова оболонка № 0 Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: упаковку
  • Фасовка: упаковка
  • SKU: 373543954
  • ТН ВЭД: 9602000000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Артикул: 0660445700
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  266 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Шановні покупці!

  У нас Ви зможете купити желатинові капсули № 00, желатинові капсули № 1, №2, №3, №4, Тверді желатинові капсули № 0 шлунковорозчинні, Тверді желатинові капсули № 1 шлунковорозчинні, Тверді желатинові капсули № 0 кишковорозчинні, Тверді желатинові капсули № 1 кишковорозчинні, Тверді целюлозні капсули вегетаріанські. Оскільки вартість товару прив'язана до валютних котирувань і ціна твердих желатинових капсул може коливатися, просимо Вас точну вартість уточнювати у відділі продажів.

  Желатинові капсули: сучасна оболонка для ліків

  Щоб купити желатинові капсули в Україні , потрібно для початку розібратися, що ж це. Тверда капсула з желатину - своєрідне вмістилище або оболонка, розрахована на певну дозу речовини. Всередину такої «ємності» поміщають не тільки фармацевтичні препарати, але і харчові біологічні добавки.

  Як роблять желатинові капсули

  На відміну від інших різновидів капсул, желатинові роблять на основі желатину, без використання синтетичних полімерів і ефірів. Його отримують в процесі розпаду колагену при взаємодії з водою, а сировиною служать сполучні тканини деяких представників фауни: копита, роги, кістки, сухожилля та інше. Попередньо вихідний матеріал проходить ретельне очищення лугами або кислотами, розщеплюючи на різні амінокислотні ланцюжка, які згодом перетворюються в желатинові капсули. Купити їх не складає труднощів: товар поставляється упаковками як оптом, так і в роздріб.

  Таким чином, можна сказати, що желатинові капсули для суглобів і кісток людини вже самі по собі є користю, адже відновлюють властивості желатину відомі і багаторазово підтверджені.

  Желатинові капсули: призначення і розміри

  Склад і властивості желатиновой оболонки підібрані так , щоб замаскувати гіркий або нудотний смак препарату при прийомі всередину. Ковтання або пероральний прийом - основне призначення желатинових капсул; рідше їх використовують для ректального або вагінального введення ліків.

  Сучасні виробництва випускають різноманітні за забарвленням і розміром желатинові капсули. Для чого це потрібно? Класифіковані за розміром капсули можуть містити різну кількість препарату, що зручно для дозування. Крім того, желатинові капсули, розміри і колір яких відрізняються між собою, легко приймати пацієнтові, не плутаючись в призначенні.

  Переваги желатинових капсул

  Чому желатинові капсули для волосся , суглобів, та й усього організму в цілому настільки популярні? Величезна кількість переваг робить ці оболонки незамінними для БАДів і медикаментів:

  • біодоступність: желатин швидко розчиняється, а порошкоподібний препарат засвоюється легше і швидше, ніж пресована таблетка;

  • точні дози: автоматизоване заповнення капсул з мінімальною похибкою;

  • ізоляція від зовнішнього середовища: препарат усередині капсули не береться впливу світла, вологості, перепаду температур;

  • < естетичний зовнішній вигляд препаратів і багато іншого.

  Головна особливість желатинових капсул - чутливість до вологому середовищі. Тому оптимальною упаковкою для ліків і БАДів в капсулах вважаються герметичні блістери або ж закупорені баночки з сілікогелевимі мішечками.

  CAS
  Упаковка:Пачка
  Характеристики
  Кількість в упаковці1000
  Складжелатин
  Форма випускуКапсули

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре