Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Піноутворювач білковий 2835299000

  Піноутворювач білковий
  Піноутворювач білковий
  Немає у наявності
  Піноутворювач білковий
  Піноутворювач білковий
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Піноутворювач білковий Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: Немає у наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 376213911
  • ТН ВЭД: 2835299000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  823 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Область застосування піноутворювача:

  • Піноутворювач білковий можна використовувати у виробництві товарних бетонів в якості пластифицирующей і воздухововлекающей добавки. Із застосуванням піноутворювача підвищується рухливість розчинної суміші і міцність розчину. Оптимальне дозування 1,6% по сухій речовині до маси цементу.
  • в сухому вигляді можна використовувати у виробництві сухих цементних сумішей та штукатурок. В результаті чого підвищується міцність, легкоукладальність, а також інші технологічні параметри, що характеризують пластичну в'язкість, водоотделение, розшаровуваність і водоутримання.

  Характеристики пінобетону, виробленого на білковому піноутворювачі марки ПБГ »:

  Дані наведені для блочного пінобетону неавтоклавного твердіння марки 600 при витраті цементу (ПЦ400А) 350 кг на 1 м 3 пінобетону. Клас бетону по міцності на стиск - В 1,5 (не менше 21,1 кгс / см 2 ; фактична міцність становить 27 кгс / см 2 ) Морозостійкість - не менше 15 циклів. Теплопровідність - 0,12 Вт / мС Середня щільність в сухому стані - 580 кг / м 3 Використання 400-х марок цементу і збільшення міцності пінобетону можливо завдяки пластифікуючими ефекту піноутворювача марки ПБГ, зниження кількості води замішування і збільшення кількості зв'язків в гидратирующие цементі. Низька теплопровідність і міцність пінобетону поліпшені, завдяки пористій структурі, яка має рівномірні дрібні пори і стабільну мікропористість. Морозостійкість і вологопоглинання характеризуються замкнутою структурою пір в піні, отриманої на білковому піноутворювачі.

  Короткий технологічний регламент пінобетону на основі білкового піноутворювача

  Марка пінобетону 600 Витратні матеріали
  Характеристики
  Вага25000 г
  Складперетворювач білковий

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Піноутворювач білковий недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Піноутворювач білковий у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.