Menu
Ваша корзина

  Крохмаль модифікований 3505000000

  Крохмаль модифікований
  Крохмаль модифікований
  Крохмаль модифікований
  Крохмаль модифікований
  Крохмаль модифікований
  Крохмаль модифікований
  Крохмаль модифікований
  Крохмаль модифікований
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Крохмаль модифікований Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 376275137
  • ТН ВЭД: 3505000000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  203 переглядів
   
   
   
   
   
  h2> Застосування крохмалю відомо в таких областях харчової промисловості як: - Хлібопекарська і кондитерська індустрія - для вироб- ництва тістечок, печива, пирогів, сумішей для кондітер- ських виробів, желейних виробів типу лукума, бісквітів , пудингів, злакових пластівців для сніданку - підвищує мяг- кістка виробів, пористість, обсяг, покращує якість борошна, консистенцію борошняних виробів, уповільнює черствіння. - Макаронна промисловість в якості сполучного засобу або згущувача. - М'ясна індустрія ковбасні вироби - варені ковбаси, сардельки, сосиски, м'ясні консерви та інші м'ясні вироби - як сполучний агент води і жиру. - Рибні вироби - крабові палички. - Спреди, консерви, сухі суміші спецій в якості сполучного агента - Молочна індустрія вершковий крем, пудинги. Використання при технічному застосуванні - Паперова галузь - використовується для виробництва паперу та картону в якості сполучного агента. - Будівельна - використовується для виробництва клею. - Текстильна - використовується для виробництва Шліхт основ технічних тканин, для апретування (крохмальний апретом підвищує зносостійкість, покращує зовнішній вигляд) і для приготування згущує складів. - Хімічна - приготування фарб. - Фармакопейна - володіє муколітичних ефектом і допомагає боротися з кашлем; застосовується в лікувальному і дієтичному харчуванні; для виробництва мазей, присипок, а також входить до складу бинтів для нерухомих пов'язок.

  Упаковка і зберігання: Крохмаль упаковується в 25 кг багатошарові паперові мішки, біг-беги вагою 1 000 кг, а також можлива бестарная відвантаження в спеціалізований транспорт Необхідно зберігати в прохолодному, сухому і добре вентілі- руемой приміщенні / складі при максимальній відносній вологості не більше 70%. 18 місяців з дати виробництва в герметичній упаковці.

  Якісні показники: Min. Max. Метод Зміст вологи,% - 13,0 DIN EN ISO 1666 Білок (N ? 5,7), до маси СВ,% - 0,3 DIN EN ISO 3188 Крохмаль (по Еверс), до маси СВ,% 97,0 - DIN EN ISO 10520 pH 6,0 7,0 DIN 10389 Зола,% до маси СВ - 0,2 DIN EN ISO 3593 Ситовий аналіз, частинки> 200 мкм,% - 2,0 Насипна щільність, кг / м3 500 600

  Функціональні властивості: МАФАМ, КУО / г, не більше 10 000 Цвіль, КУО / г, не більше 200 Дріжджі, КУО / г,

  Характеристики
  Складкрохмаль
  Типкрохмаль

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре