Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА ХУЙ!

  Патока мальтоза 1702309000

  Патока мальтоза
  Патока мальтоза
  Патока мальтоза
  Патока мальтоза
  Патока мальтоза
  Патока мальтоза
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Патока мальтоза Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 376309244
  • ТН ВЭД: 1702309000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1090 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  головним компонентом якого є дисахарид мальтоза. Отримують ІМ-50 з кукурудзяного крохмалю шляхом розщеплення полісахариду на цукру, методом кислотного і / або ферментативного гідролізу з використанням різних ферментних препаратів, які дозволяють отримати необхідний вуглеводний склад. Патока проходить очистку активованим вугіллям і іонообмінні смоли, після чого концентрується. Патока мальтози має високу солодкістю, і не містить в своєму складі штучних або синтетичних речовин, а також харчових добавок. При виробництві мальтозної патоки не використовується генетично модифікована сировина.
  Застосування: На підприємствах, мальтозна патока вводиться в рецептуру на тій же стадії процесу, що і карамельна патока, інвертний сироп, штучний мед. Високомальтозная патока, поєднуючи в собі властивості звичайної патоки і підвищену солодкість, може використовуватися для повної заміни звичайної крохмальної патоки, і повної або часткової заміни цукру в виробах з невисоким його змістом (хлібобулочні вироби, кондитерські вироби з борошна). Дана патока прекрасно зарекомендувала себе при виробництві карамелі, желейних виробів, пастиломармеладних групи і начинок для цукерок. Патока покращує смак, щільність і текстуру, при високому ступені заміни цукру, і в той же час протидіє колоризації, абсорбції вологи і кристалізації кінцевих продуктів, таких як карамель. В результаті, готові продукти мають виняткову стабільність, чистоту і блиск.
  Упаковка і зберігання: Споживачеві патока може доставлятися автомобільними цистернами, бочками, бідонами, картонно-навивні барабанами місткістю: 25, 50, 200 л, ємностями 1 м3, призначеними для використання в харчовій промисловості. Автомобільні цистерни пломбують, бочки, бідони, ємності закупорюють. При перевезенні автомобільним транспортом (патоковозамі), патока заливається в секційну термоцистерни ємністю 25 тонн при температурі 50 ... 55?С, при цьому температурні втрати в навколишнє середовище складають: влітку - не більше 1 ?, взимку - не більше 2 ... 3?С. Залежно від погоди температура ІМ-50 при завантаженні може варіюватися. Для довгострокового зберігання патоки необхідно передбачити ізольовані ємності з нержавіючої сталі з зовнішнім електричним підігрівом (для підігріву можна використовувати і водяні сорочки) при температурі 50 ... 55?С.
  Характеристики
  Складкрохмаль
  Типкрохмаль

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Патока мальтоза недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Патока мальтоза у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.