Menu
Ваша корзина

  Патока мальтоза 1702309000

  Патока мальтоза
  Патока мальтоза
  Патока мальтоза
  Патока мальтоза
  Патока мальтоза
  Патока мальтоза
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Патока мальтоза Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 376309244
  • ТН ВЭД: 1702309000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  718 переглядів
   
   
   
   
   
  головним компонентом якого є дисахарид мальтоза. Отримують ІМ-50 з кукурудзяного крохмалю шляхом розщеплення полісахариду на цукру, методом кислотного і / або ферментативного гідролізу з використанням різних ферментних препаратів, які дозволяють отримати необхідний вуглеводний склад. Патока проходить очистку активованим вугіллям і іонообмінні смоли, після чого концентрується. Патока мальтози має високу солодкістю, і не містить в своєму складі штучних або синтетичних речовин, а також харчових добавок. При виробництві мальтозної патоки не використовується генетично модифікована сировина.
  Застосування: На підприємствах, мальтозна патока вводиться в рецептуру на тій же стадії процесу, що і карамельна патока, інвертний сироп, штучний мед. Високомальтозная патока, поєднуючи в собі властивості звичайної патоки і підвищену солодкість, може використовуватися для повної заміни звичайної крохмальної патоки, і повної або часткової заміни цукру в виробах з невисоким його змістом (хлібобулочні вироби, кондитерські вироби з борошна). Дана патока прекрасно зарекомендувала себе при виробництві карамелі, желейних виробів, пастиломармеладних групи і начинок для цукерок. Патока покращує смак, щільність і текстуру, при високому ступені заміни цукру, і в той же час протидіє колоризації, абсорбції вологи і кристалізації кінцевих продуктів, таких як карамель. В результаті, готові продукти мають виняткову стабільність, чистоту і блиск.
  Упаковка і зберігання: Споживачеві патока може доставлятися автомобільними цистернами, бочками, бідонами, картонно-навивні барабанами місткістю: 25, 50, 200 л, ємностями 1 м3, призначеними для використання в харчовій промисловості. Автомобільні цистерни пломбують, бочки, бідони, ємності закупорюють. При перевезенні автомобільним транспортом (патоковозамі), патока заливається в секційну термоцистерни ємністю 25 тонн при температурі 50 ... 55?С, при цьому температурні втрати в навколишнє середовище складають: влітку - не більше 1 ?, взимку - не більше 2 ... 3?С. Залежно від погоди температура ІМ-50 при завантаженні може варіюватися. Для довгострокового зберігання патоки необхідно передбачити ізольовані ємності з нержавіючої сталі з зовнішнім електричним підігрівом (для підігріву можна використовувати і водяні сорочки) при температурі 50 ... 55?С.
  Характеристики
  Складкрохмаль
  Типкрохмаль

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре