Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Глюкозно-фруктозний сироп 1702305000

  Глюкозно-фруктозний сироп
  Глюкозно-фруктозний сироп
  Глюкозно-фруктозний сироп
  Хіт продажу
  Глюкозно-фруктозний сироп
  Глюкозно-фруктозний сироп
  Глюкозно-фруктозний сироп
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Глюкозно-фруктозний сироп Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 376315511
  • ТН ВЭД: 1702305000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  870 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  КРОХМАЛЬ ТА ІНШІ Харчові добавки

  Додаткова інформація про відвантаження: Глюкозно-фруктозний сироп відпускається наливом або фасованим в барабани. Глюкозно-фруктозний сироп фасується в картонно-навивні барабани по 60 кг (720кг на палеті) або 50кг (800кг на палеті). Мінімальна партія 1 палета. Глюкозно-фруктозний сироп можна придбати зі складів у Дніпропетровську, Києві та Львові.
  Технологія виробництва: Глюкозно-фруктозний сироп - це натуральне підсолоджувати речовина, отримане з кукурудзи шляхом послідовного ферментативного розрідження і оцукрювання крохмалю до високоглюкозного сиропу, і перетворенням частини глюкози у фруктозу, сироп необхідно чистити акти вировано вугіллям і іонообмінні смоли, знезаражуван ють на бактерицидних фільтрах з розміром пір 0,45 мкм і концентрують. До складу ГФС 10 входить глюкоза, фруктоза, дисахарид мальтози і вищі цукру, сироп не містить в своєму складі штучних або синтетичних речовин, а також харчових добавок. При виробництві не використовується генетично модифікована сировина, а одержуваний сироп має незмінно гарантовану якість.
  Застосування: ГФС 10 об'єднує в собі властивості патоки і глюкозно-фруктозного сиропу, так як містить до 10% фруктози. Низька в'язкість, по височини солодкість і прекрасні антікрісталлізаціонние свій ства дозволяють з успіхом використовувати цей продукт для заміни патоки і, частково, цукру для виробництва жувальної караме чи, пастило-мармеладної групи, помадних і кремових начинок. Завдяки своїм унікальним властивостям продовжувати термін зберігання продуктів, він знаходить застосування при виробництві цілого ряду борошняних кондитерських виробів, а також може використовуватися для глазурування.
  Упаковка і зберігання : Споживачеві сироп може доставлятися автомобільними цістер нами, бочками, бідонами, картонно-навивні барабанами місткістю: 25, 50, 200 л, ємностями 1 м3, призначеними для використання в харчовій промисловості. Автомобільні цистерни пломбують, бочки, бідони, ємності закупорюють. При перевезенні автомобільним транспортом (патоковозамі), сі роп заливається в секційну термоцистерни ємністю 25 тонн при температурі 32 ... 35?С, при цьому температурні втрати в навколишнє середовище складають: влітку - не більше 1 ?, взимку - не більше 2 ... 3?С. Залежно від погоди температура УКРІНФОРМ при за грузке може варіюватися. Для довгострокового зберігання сиропу необхідно передбачити ізольовані ємності з нержавіючої сталі з зовнішнім елек тричних підігрівом (для підігріву можна використовувати і водяні сорочки) при температурі 28 ... 35?С.
  CAS
  Хімічна формула: C18H32O16
  CAS №:9050-36-6
  Зовнішній вигляд:вязкая жидкость
  Характеристики
  Складкрохмаль
  Типкрохмаль

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Глюкозно-фруктозний сироп недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Глюкозно-фруктозний сироп у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.