Menu
Ваша корзина

  Вітамін К3 МСБ (менадион) 2914700000

  Вітамін К3 МСБ (менадион)
  Вітамін К3 МСБ (менадион)
  Вітамін К3 МСБ (менадион)
  Вітамін К3 МСБ (менадион)
  Вітамін К3 МСБ (менадион)
  Вітамін К3 МСБ (менадион)
  Вітамін К3 МСБ (менадион)
  Вітамін К3 МСБ (менадион)
  Вітамін К3 МСБ (менадион)
  Вітамін К3 МСБ (менадион)
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Вітамін К3 МСБ (менадион) Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 378888724
  • ТН ВЭД: 2914700000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  521 переглядів
   
   
   
   
   

  1. Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) - кормова добавка для виробництва преміксів з метою підвищення збереження і продуктивності сільськогосподарських тварин, в тому числі і птахів 2. Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) містить менадион нікотинамід бисульфит, одержуваний методом хімічного синтезу - не менше 96%. Чинне речовини: менадион (не менше 43%) і нікотинамід (не менше 31%). Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) не містить генно - інженерно - модифікованих продуктів. Вміст шкідливих домішок не перевищує гранично допустимих норм, що діють в Російській Федерації. 3. Кормова добавка являє порошок від білого до світло коричневого кольору. Продукт слабо розчинний у воді (1,3 г на 100 мл води), розчинний в гексані, хлороформі, стабільний на повітрі, чутливий до тепла, світла і вологості. 4. Випускають розфасованим по 25кг в картонних коробках або паперових мішках. Кожну одиницю фасування маркують російською мовою з зазначенням: найменування організації-виробника та її адреси, назви, призначення і способу застосування добавки, складу і гарантованих показників, маси нетто, норма партії, дати виготовлення, терміну та умов зберігання, відомостей про сертифікацію, написи В«Для тваринВ» і постачають інструкцією із застосування. Зберігають в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, добре вентильованому приміщенні, при температурі від 0С до 25С. Термін зберігання - 24 місяців з дня виготовлення. Після відкриття упаковки слід використовувати протягом 1 місяця. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

  2. Біологічні властивості

  5. Менадіон (вітамін к3) бере участь в синтезі білків, в процесах коагуляції крові, регулюючи і підтримуючи нормальну освіту протромбіну. Вітамін побічно впливає на кальцифікацію кісток тканини і шкаралупи. Симптомами недостатності є порушення процесу згортання крові, підвищена смертність зародків, геморагії органів і тканин, порушення росту. Нікотинамід є утворює коферментів НАД і НАДФ, які включаються в реакції обміну (вуглеводи, жири, білки). Він грає ключову функцію в енергетичному обміні клітини. Симптомами гіповітамінозу вітамінами групи В є розлади нервової системи, шкірні порушення (пелагра), затримка росту і розвитку оперення, зниження несучості. 6. Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) застосовується для виробництва преміксів і комбікормів з метою підвищення збереження продуктивності сільськогосподарських тварин, в тому числі птахів. 7. Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) вводять в премікси на преміксерних заводах відповідно до існуючих в Російській Федерації нормами і технологією введення вітамінів.

  Рекомендовані норми вводу:

  2. Біологічні властивості
  5. Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) - водорозчинний синтетичний аналог вітаміну К3 необхідний для нормального процесу згортання крові, забезпечує нормальний синтез протромбіну та тромботропані. Стимулює клітинні елементи печінки, прискорює загоєння ран. Вітамін К3 синтезується в нижніх відділах кишечника мікрофлорою.
  3. Порядок застосування
  6. Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) застосовується для виробництва преміксів і комбікормів з цельюповишенія збереження і продуктивності сільськогосподарських тварин, в тому числі птахів. 7. Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) вводять в премікси на Преміксная заводах відповідно до існуючих в Російській федерації нормами і технологією введення вітамінів.
  Рекомендовані норми вводу:

  біологічних потреб тварин

  Кролики

  1-2 мг на кг корму

  Норки, лисиці

  1-2 мг на кг корму

  8. Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) сумісний з усіма інгредієнтами комбікормів, лікарськими засобами та іншими кормовими добавками. 9. Побічних явищ і ускладнень при використанні кормової добавки відповідно до інструкції по застосуванню не виявлено. Протипоказань не встановлено. 10. Продукцію від сільськогосподарських тварин і птиці після застосування кормової добавки Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) можна використовувати
  4. Заходи особистої профілактики
  11. При роботі з кормовою добавкою Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) необхідно дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з кормовими добавками. Не допускати контакту з очима, дихальною системою і шкірою. Використовувати гумові рукавички, респіратор, захисні окуляри і спеціальний одяг. 12. Надання першої допомоги потерпілим: при вдиханні - вивести на відкрите повітря, при попаданні на шкіру або очі - промити великою кількістю води. 13. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

  Характеристики
  ВиглядКапсули
  Термін зберігання24 місяці
  ТипВітаміни

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре