Menu
Ваша корзина

  Вітамін D3 (кальциферол) 2936290000

  Вітамін D3 (кальциферол)
  Вітамін D3 (кальциферол)
  Вітамін D3 (кальциферол)
  Вітамін D3 (кальциферол)
  Вітамін D3 (кальциферол)
  Вітамін D3 (кальциферол)
  Вітамін D3 (кальциферол)
  Вітамін D3 (кальциферол)
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Вітамін D3 (кальциферол) Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 378892303
  • ТН ВЭД: 2936290000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  880 переглядів
   
   
   
   
   

  Опис

  Вітаміни групи D утворюються під дією ультрафіолету в тканинах тварин і рослин з стеринів.

  до вітамінів групи D відносяться:

  • вітамін D 2 - ергокальциферол; виділений з дріжджів, його провітаміном є ергостерину;
  • вітамін D 3 - холекальциферол; виділений з тканин тварин, його провітамін - 7-дегидрохолестерин;
  • вітамін D 4 - 22, 23-дигідро-ергокальциферол;
  • вітамін D 5 - 24-етілхолекальціферол (сітокальціферол); виділено з масел пшениці;
  • вітамін D 6 - 22-дігідроетілкальціферол (стигма-кальциферол).

  Сьогодні вітаміном D називають два вітаміну - D 2 і D 3 - ергокальциферол та холекальциферол - це кристали без кольору і запаху, стійкі в впливу високих температур. Ці вітаміни є жиророзчинними, тобто розчиняються в жирах і органічних сполуках і нерозчинні у воді.

  Активність препаратів вітаміну D виражається в міжнародних одиницях (ME): 1 ME містить 0,000025 мг (0,025 мкг) хімічно чистого вітаміну D. 1 мкг = 40 МО

  петрушка яєчний жовток, вершкове масло, сир, риб'ячий жир, ікра, молочні продукти холекал'ціферол утворюється в шкірі під впливом ультрафіолетових променів сонячного світла

  Вітамін D утворюється в шкірі під дією сонячних променів з провітамінів. Провітаміни, в свою чергу, частково надходять в організмі в готовому вигляді з рослин (ергостерину, стигмастерин і ситостерин), а частково утворюються в тканинах їх холестерину (7-дегидрохолестерин (провітамін вітаміну D 3 ).

  За умови, що організм отримує достатню кількість ультрафіолетового випромінювання, потреба в вітаміні D компенсується повністю. Однак кількість вітаміну D, синтезованого під дією сонячного світла залежить від таких факторів як:

  • довжина хвилі світла (найбільш ефективний середній спектр хвиль, який ми отримуємо вранці і на заході);
  • ;
  • вихідна пігментація шкіри і (темніше шкіра, тим менше вітаміну D виробляється під дією сонячного світла);
  • вік (старіюча шкіра втрачає свою здатність синтезувати вітамін D);
  • рівень забрудненості атмосфери (промислові викиди і пил не пропускають спектр ультрафіолетових променів, що потенціюють синтез вітаміну D, цим пояснюється, зокрема, висока поширеність рахіту у дітей, які проживають в Африці і Азії в промислових містах).

  Додатковими харчовими джерелами вітаміну D є молочні продукти, риб'ячий жир, яєчний жовток. Однак на практиці молоко і молочні продукти далеко не завжди містять вітамін D або містить лише слідові (незначні) кількості (наприклад, 100 г коров'ячого молока містить всього 0,05 мг вітаміну D), тому їх споживання, на жаль, не може гарантувати покриття нашої потреби в цьому вітаміні. Крім того, в молоці міститься велика кількість фосфору, який перешкоджає засвоєнню вітаміну D.

  Дія

  Основна функція вітаміну D - забезпечення нормального росту і розвитку кісток, попередження рахіту та остеопорозу. Він регулює мінеральний обмін і сприяє відкладенню кальцію в кістковій тканині і дентині, таким чином, перешкоджаючи остеомаляції (розм'якшення) кісток.

  Поступаючи в організм, вітамін D всмоктується в проксимальному відділі тонкого кишечника, причому обов'язково в присутності жовчі. Частина його абсорбується в середніх відділах тонкої кишки, незначна частина - в клубової. Після всмоктування кальциферол виявляється в складі хіломікронів у вільному вигляді і лише частково в формі ефіру. Біодоступність становить 60-90%.

  Вітамін D впливає на загальний обмін речовин при метаболізмі Ca2 + і фосфату (НРО2-4). Насамперед, він стимулює всмоктування з кишечника кальцію, фосфатів і магнію. Важливим ефектом вітаміну при цьому процесі є підвищення проникності епітелію кишечника для Ca2 + і Р.

  Вітамін D є унікальним - це єдиний вітамін, який діє і як вітамін, і як гормон. Як вітамін він підтримує рівень неорганічного Р і Са в плазмі крові вище порогового значення і підвищує всмоктування Са в тонкій кишці.

  Як гормону діє активний метаболіт вітаміну D - 1, 25-діоксіхолекаціферол, що утворюється в нирках. Він впливає на клітини кишечника, нирок і м'язів: в кишечнику стимулює вироблення білка-носія, необхідного для транспорту кальцію, а в нирках і м'язах посилює реабсорбцію Ca ++.

  Вітамін D 3 впливає на ядра клітин-мішеней і стимулює транскрипцію ДНК і РНК, що супроводжується посиленням синтезу специфічних протеидов.

  Однак роль вітаміну D не обмежується захистом кісток, від нього залежить сприйнятливість організму до шкірних захворювань, хвороб серця і раку. У географічних областях, де їжа бідна вітаміном D, підвищена захворюваність атеросклерозом, артрити, діабет, особливо юнацьким.

  Він попереджає слабкість м'язів, підвищує імунітет (рівень вітаміну D в крові служить одним з критеріїв оцінки очікуваної тривалості життя хворих на СНІД), засмаглі люди) синтез вітаміну D в шкірі знижується. Те ж можна сказати про літніх людей (у них здатність перетворювати провітаміни в вітамін D знижується вдвічі) і тих, хто дотримується вегетаріанської дієти або вживає в їжу недостатня кількість жирів.

  негативно впливають на засвоєння вітаміну D розладу кишечника і печінки, дисфункція жовчного міхура.

  у вагітних і годуючих жінок потреба у вітаміні D підвищується, тому що необхідна додаткова кількість його для попередження рахіту у дітей.

  Симптоми гіповітамінозу

  span> в пери-та постменопаузі,

 • для підвищення імунних властивостей організму.
 • Дозування

  Вітамін D 2 (ергокальциферол) призначають вагітним жінкам для попередження рахіту у дітей на 30-32-й тижнях вагітності дробовими дозами протягом 10 днів, всього на курс 400000-600000 ME; годуючим матерям - по 500 ME щодня з перших днів годування до початку застосування препарату у дитини.

  З метою профілактики рахіту дітям починають давати ергокальциферол з тритижневого віку, загальна доза на курс - 300000 ME. < тому при його передозуванні можуть виникнути серйозні проблеми.

  Оскільки вітамін D підвищує вміст кальцію в крові, його надмірне споживання може привести до надмірної концентрації кальцію. При цьому кальцій може проникати в стінки судин і провокувати утворення атеросклеротичних бляшок. Цей процес може прискорюватися при дефіциті в організмі магнію.

  Препарати вітаміну D протипоказані при таких захворюваннях як:

  • гіперкальціємія,
  • туберкульоз легенів (активні форми),
  • виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, <
  Характеристики
  ВиглядКапсули
  ТипВітаміни

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре