Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Вітамін D3 кальциферол 2936290000

  Вітамін D3 кальциферол
  Вітамін D3 кальциферол
  Вітамін D3 кальциферол
  Вітамін D3 кальциферол
  Вітамін D3 кальциферол
  Вітамін D3 кальциферол
  Вітамін D3 кальциферол
  Вітамін D3 кальциферол
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Вітамін D3 кальциферол Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 378892303
  • ТН ВЭД: 2936290000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1374 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Опис

  Вітаміни групи D утворюються під дією ультрафіолету в тканинах тварин і рослин з стеринів.

  до вітамінів групи D відносяться:

  • вітамін D 2 - ергокальциферол; виділений з дріжджів, його провітаміном є ергостерину;
  • вітамін D 3 - холекальциферол; виділений з тканин тварин, його провітамін - 7-дегидрохолестерин;
  • вітамін D 4 - 22, 23-дигідро-ергокальциферол;
  • вітамін D 5 - 24-етілхолекальціферол (сітокальціферол); виділено з масел пшениці;
  • вітамін D 6 - 22-дігідроетілкальціферол (стигма-кальциферол).

  Сьогодні вітаміном D називають два вітаміну - D 2 і D 3 - ергокальциферол та холекальциферол - це кристали без кольору і запаху, стійкі в впливу високих температур. Ці вітаміни є жиророзчинними, тобто розчиняються в жирах і органічних сполуках і нерозчинні у воді.

  Активність препаратів вітаміну D виражається в міжнародних одиницях (ME): 1 ME містить 0,000025 мг (0,025 мкг) хімічно чистого вітаміну D. 1 мкг = 40 МО

  петрушка яєчний жовток, вершкове масло, сир, риб'ячий жир, ікра, молочні продукти холекал'ціферол утворюється в шкірі під впливом ультрафіолетових променів сонячного світла

  Вітамін D утворюється в шкірі під дією сонячних променів з провітамінів. Провітаміни, в свою чергу, частково надходять в організмі в готовому вигляді з рослин (ергостерину, стигмастерин і ситостерин), а частково утворюються в тканинах їх холестерину (7-дегидрохолестерин (провітамін вітаміну D 3 ).

  За умови, що організм отримує достатню кількість ультрафіолетового випромінювання, потреба в вітаміні D компенсується повністю. Однак кількість вітаміну D, синтезованого під дією сонячного світла залежить від таких факторів як:

  • довжина хвилі світла (найбільш ефективний середній спектр хвиль, який ми отримуємо вранці і на заході);
  • ;
  • вихідна пігментація шкіри і (темніше шкіра, тим менше вітаміну D виробляється під дією сонячного світла);
  • вік (старіюча шкіра втрачає свою здатність синтезувати вітамін D);
  • рівень забрудненості атмосфери (промислові викиди і пил не пропускають спектр ультрафіолетових променів, що потенціюють синтез вітаміну D, цим пояснюється, зокрема, висока поширеність рахіту у дітей, які проживають в Африці і Азії в промислових містах).

  Додатковими харчовими джерелами вітаміну D є молочні продукти, риб'ячий жир, яєчний жовток. Однак на практиці молоко і молочні продукти далеко не завжди містять вітамін D або містить лише слідові (незначні) кількості (наприклад, 100 г коров'ячого молока містить всього 0,05 мг вітаміну D), тому їх споживання, на жаль, не може гарантувати покриття нашої потреби в цьому вітаміні. Крім того, в молоці міститься велика кількість фосфору, який перешкоджає засвоєнню вітаміну D.

  Дія

  Основна функція вітаміну D - забезпечення нормального росту і розвитку кісток, попередження рахіту та остеопорозу. Він регулює мінеральний обмін і сприяє відкладенню кальцію в кістковій тканині і дентині, таким чином, перешкоджаючи остеомаляції (розм'якшення) кісток.

  Поступаючи в організм, вітамін D всмоктується в проксимальному відділі тонкого кишечника, причому обов'язково в присутності жовчі. Частина його абсорбується в середніх відділах тонкої кишки, незначна частина - в клубової. Після всмоктування кальциферол виявляється в складі хіломікронів у вільному вигляді і лише частково в формі ефіру. Біодоступність становить 60-90%.

  Вітамін D впливає на загальний обмін речовин при метаболізмі Ca2 + і фосфату (НРО2-4). Насамперед, він стимулює всмоктування з кишечника кальцію, фосфатів і магнію. Важливим ефектом вітаміну при цьому процесі є підвищення проникності епітелію кишечника для Ca2 + і Р.

  Вітамін D є унікальним - це єдиний вітамін, який діє і як вітамін, і як гормон. Як вітамін він підтримує рівень неорганічного Р і Са в плазмі крові вище порогового значення і підвищує всмоктування Са в тонкій кишці.

  Як гормону діє активний метаболіт вітаміну D - 1, 25-діоксіхолекаціферол, що утворюється в нирках. Він впливає на клітини кишечника, нирок і м'язів: в кишечнику стимулює вироблення білка-носія, необхідного для транспорту кальцію, а в нирках і м'язах посилює реабсорбцію Ca ++.

  Вітамін D 3 впливає на ядра клітин-мішеней і стимулює транскрипцію ДНК і РНК, що супроводжується посиленням синтезу специфічних протеидов.

  Однак роль вітаміну D не обмежується захистом кісток, від нього залежить сприйнятливість організму до шкірних захворювань, хвороб серця і раку. У географічних областях, де їжа бідна вітаміном D, підвищена захворюваність атеросклерозом, артрити, діабет, особливо юнацьким.

  Він попереджає слабкість м'язів, підвищує імунітет (рівень вітаміну D в крові служить одним з критеріїв оцінки очікуваної тривалості життя хворих на СНІД), засмаглі люди) синтез вітаміну D в шкірі знижується. Те ж можна сказати про літніх людей (у них здатність перетворювати провітаміни в вітамін D знижується вдвічі) і тих, хто дотримується вегетаріанської дієти або вживає в їжу недостатня кількість жирів.

  негативно впливають на засвоєння вітаміну D розладу кишечника і печінки, дисфункція жовчного міхура.

  у вагітних і годуючих жінок потреба у вітаміні D підвищується, тому що необхідна додаткова кількість його для попередження рахіту у дітей.

  Симптоми гіповітамінозу

  span> в пери-та постменопаузі,

 • для підвищення імунних властивостей організму.
 • Дозування

  Вітамін D 2 (ергокальциферол) призначають вагітним жінкам для попередження рахіту у дітей на 30-32-й тижнях вагітності дробовими дозами протягом 10 днів, всього на курс 400000-600000 ME; годуючим матерям - по 500 ME щодня з перших днів годування до початку застосування препарату у дитини.

  З метою профілактики рахіту дітям починають давати ергокальциферол з тритижневого віку, загальна доза на курс - 300000 ME. < тому при його передозуванні можуть виникнути серйозні проблеми.

  Оскільки вітамін D підвищує вміст кальцію в крові, його надмірне споживання може привести до надмірної концентрації кальцію. При цьому кальцій може проникати в стінки судин і провокувати утворення атеросклеротичних бляшок. Цей процес може прискорюватися при дефіциті в організмі магнію.

  Препарати вітаміну D протипоказані при таких захворюваннях як:

  • гіперкальціємія,
  • туберкульоз легенів (активні форми),
  • виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, <
  CAS
  Міжнародна назва:Vitamin D3, 9,10-Secocholesta-5,7,10(19)-trien-3beta-ol; Cholecalciferol
  Синонім:Холекальциферол, (3бета,5Z,7E)-9,10-Секохолеста-5,7,10(19)-триен-3-ол
  Хімічна формула:C27H44O
  CAS №: 67-97-0 (8050-67-7; 8024-19-9)
  Зовнішній вигляд:Белый кристаллический порошок
  Характеристики
  ВиглядКапсули
  ТипВітаміни

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Вітамін D3 кальциферол недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Вітамін D3 кальциферол у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.