Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Хлорид калія 3104209000

  Хлорид калія
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Хлорид калія Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 38528924
  • ТН ВЭД: 3104209000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  896 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Калій хлористий (хлорид калію, калійна сіль соляної кислоти) в чистому вигляді - біла кристалічна речовина без запаху, гігроскопічна, злежується при зберіганні, добре розчиняється у воді. Відноситься до структурному типу NaCl.
  У природі зустрічається у вигляді мінералів Сільвіна і карналіту, а також входить до складу сильвініту. Калій хлористий є продуктом збагачення Сильвінітової руд і, залежно від способу збагачення (галургічного або флотационном), при однаковому хімічному складі має різне забарвлення: сірувато-білого кольору (при галургічного збагаченні) або від рожевого до червоно-бурому кольором (при флотаційного збагачення) .
  Застосування хлориду калію.
  У сільському господарстві. Хлорид калію є найбільш поширеним висококонцентрованим калійним добривом. Використовується в системах мінерального живлення культур у всіх грунтово-кліматичних зонах України під основний обробіток грунту.

  Доцільно застосовувати восени для живлення пшениці та інших культур, які нечутливі до шкідливого впливу хлору. Не рекомендується застосовувати калій хлористий на культурах, чутливих до хлору (картопля на чіпси, льон, виноград, томати, тютюн, цитрусові, декоративні культури), особливо на суглинистих грунтах.

  У медицині. Калій - основний внутрішньоклітинний іон, що грає важливу роль в регулюванні функцій організму. так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.
  Характеристики
  Концентрована форма добриватак
  Препаратівная формаПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Хлорид калія недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Хлорид калія у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.