Menu
Ваша корзина

  Хлорид калія 3104209000

  Хлорид калія
  Хлорид калія
  Хлорид калія
  Хлорид калія
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Хлорид калія Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 38528924
  • ТН ВЭД: 3104209000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  389 переглядів
   
   
   
   
   
  Калій хлористий (хлорид калію, калійна сіль соляної кислоти) в чистому вигляді - біла кристалічна речовина без запаху, гігроскопічна, злежується при зберіганні, добре розчиняється у воді. Відноситься до структурному типу NaCl.
  У природі зустрічається у вигляді мінералів Сільвіна і карналіту, а також входить до складу сильвініту. Калій хлористий є продуктом збагачення Сильвінітової руд і, залежно від способу збагачення (галургічного або флотационном), при однаковому хімічному складі має різне забарвлення: сірувато-білого кольору (при галургічного збагаченні) або від рожевого до червоно-бурому кольором (при флотаційного збагачення) .
  Застосування хлориду калію.
  У сільському господарстві. Хлорид калію є найбільш поширеним висококонцентрованим калійним добривом. Використовується в системах мінерального живлення культур у всіх грунтово-кліматичних зонах України під основний обробіток грунту.

  Доцільно застосовувати восени для живлення пшениці та інших культур, які нечутливі до шкідливого впливу хлору. Не рекомендується застосовувати калій хлористий на культурах, чутливих до хлору (картопля на чіпси, льон, виноград, томати, тютюн, цитрусові, декоративні культури), особливо на суглинистих грунтах.

  У медицині. Калій - основний внутрішньоклітинний іон, що грає важливу роль в регулюванні функцій організму. так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.
  Характеристики
  Концентрована форма добриватак
  Препаратівная формаПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре