Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Азотна кислота 2917120000

  Азотна кислота
  Азотна кислота
  Азотна кислота
  Азотна кислота
  Хіт продажу
  Азотна кислота
  Азотна кислота
  Азотна кислота
  Азотна кислота
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Азотна кислота Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: Канистра 10
  • SKU: 38699928
  • ТН ВЭД: 2917120000
  • Країна виробник: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Днепр Азот
  53437 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Азотна кислота - безбарвна або жовтувата рідина.
  Сильна одноосновная кислота. Утворює кристалогідрати. Азотна кислота змішується з водою у всіх співвідношеннях. У водних розчинах практично повністю дисоціює на Н + і NO3. Азотна кислота обмежено розчинна в ефірі.
  азотна кислота сильний окислювач. Під дією азотної кислоти метали (за винятком Pt, Rh, Ir, Nb, Zr, Та, Аu) перетворюються в нітрати або оксиди, сірка енергійно окислюється до сірчаної кислоти, фосфор до фосфорної кислоти, органічні сполуки окислюються і нітрит.
  Безвода азотна кислота утворює з водою зелений або блакитний розчин, який при розведенні стає безбарвним. При тривалому пропущенні через димлять азотну кислоту повітря або діоксиду вуглецю виділяються оксиди азоту, і кислота переходить в звичайну азотну кислоту.
  Виробництво азотної кислоти вибухонебезпечне через використання в ньому горючих і вибухонебезпечних речовин - NH і природного газу.
  Застосування
  • виробництво азотних і складних мінеральних добрив
  • виробництво нітратів натрію, калію, кальцію
  • в гідрометалургії
  • Суміш концентрованих азотної і соляної кислот (співвідношення за обсягом 1: 3) називають царською горілкою, вона розчиняє навіть благородні метали.

   Суміш HNO3 концентрації близько 100% і H2SO4 концентрації близько 96% при їх співвідношенні за обсягом 9: 1 називають меланжем.

   Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:

   У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  CAS
  Міжнародна назва:Nitric acid
  Хімічна формула:HNO3
  CAS №:7697-37-2
  ДСТУ4461-77
  Основна речовина:57%
  Упаковка:каністри 10 л, куби 1000 л, налив

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Азотна кислота недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Азотна кислота у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.