Menu
Ваша корзина

  Алюмокалієвиє галун 2833300000

  Алюмокалієвиє галун
  Алюмокалієвиє галун
  Алюмокалієвиє галун
  Алюмокалієвиє галун
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Алюмокалієвиє галун Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 38700226
  • ТН ВЭД: 2833300000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  659 переглядів
   
   
   
   
   

  алюмокалієвого галун (KA1 (SO4) 2 - 12H2O) - кристалогідрат сульфату амонію-калію, INCI - Aluminium Potassium Sulphate.

  Зустрічаються у вигляді мелкокристаллического порошку без сторонніх включень або великих прозорих безбарвних кристалів з солодкуватим терпким смаком. Добре розчинні в гарячій воді, гліцерині; на повітрі практично не вивітрюються; рН 10% водного розчину 3,0-3,5. Зареєстровані в якості харчової добавки Е522. https://soda.kiev.ua/contact-us/

  Температура плавлення квасцов 92 В° C, при досягненні 120 В° C вони втрачають кристалізаційну воду і перетворюються в палені галун - погано розчинний у воді білий порошок.

  алюмокалієвого галун зустрічаються в природі як сольовий мінерал, що має гірничо-вулканічне походження. У лабораторних умовах галун отримують при обробці глини або бокситів.

  Застосування

  алюмокалієвого галун широко використовуються у швейній, легкої та косметичної промисловості. Також вони застосовуються і в медицині - кровоспинний, в'яжучий і протизапальну дію 0,5-1% розчинів використовують для промивань, полоскань і ін .; галун є одним з основних інгредієнтів олівців для зупинки кровотеч.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів: алюмокалієвого галуну

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.
  Характеристики
  Температура плавлення квасцов92°C
  Форма випускуКристали

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре