Menu
Ваша корзина

  Сульфат алюмінію 2833220000

  Сульфат алюмінію
  Сульфат алюмінію
  Сульфат алюмінію
  Сульфат алюмінію
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Сульфат алюмінію Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 38700597
  • ТН ВЭД: 2833220000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  598 переглядів
   
   
   
   
   

  Сульфат алюмінію в безводному стані - білий порошок з питомою вагою 2,71. З водних розчинів кристалізується у вигляді кристалогідрату, що містив при звичайній температурі 18 молекул кристалізаційної води. Гідрат A12 (SO4) 3 ? 18Н2О утворює безбарвні голчасті кристали з питомою вагою 1,62 і кислуватим терпким смаком. A12 (SO4) 3 добре розчинний у воді.

  Внаслідок часткового гідролізу водний розчин має кислою реакцією:

  A12 (SO4) 3 + 6HOH ? 2Al (OH) 3 + 3H2SO4

  Продукти гідролізу сульфату алюмінію можна отримати також в кристалічному состояпіі. Наприклад, основний сульфат [A1O] 2SO4 ? 9Н2O зустрічається в природі в кристалічному, стані у вигляді алюмінату (вебстеріта). Навпаки, з розчинів, містять великий надлишок кислоти, кристалізується кисла сіль А1Н (SO4) 3 ? 1,5H2O.

  Основна подвійна сіль А12 (SO4) 3 ? 6Са (ОН) 2 ? 26Н2О, кристалізується у вигляді гексагональних голочок, зустрічається в природі у вигляді мінералу еттрінгіта ,. Вона може також утворюватися при затвердінні цементу, що містить сульфати, значно знижуючи його твердість. При нагріванні з розчину сульфату алюмінію кристалізується зазвичай 16-гідрат (ромбічний призми). Крім того, існують гідрати з 27,10 і 6Н20; при нагріванні вище 340 В° С відбувається повне зневоднення. Близько 600 В° С починається відщеплення SO3.

  Сульфат алюмінію дуже широко застосовують в промисловості, головним чином у виробництві паперу. Будучи доданий разом з хлоридом натрію до паперової маси, він служать для так званої проклейки паперу. Утворюється в результаті обмінної реакції хлорид алюмінію склеює волокна паперу. Сульфат алюмінію, що застосовується в цьому виробництві, не повинен містити навіть слідів заліза. Це має значно більше значення в тих випадках, коли його застосовують для дублення шкір (біле дублення), а також в якість протрави при фарбуванні тканини. Сульфат алюмінію служить також вихідним продуктом для отримання інших солей алюмінію, які можна зручно отримувати з нього взаємодією з відповідними солями свинцю. Застосування сульфату алюмінію в якості протрави засноване на тому, що утворюється згодом гпдроліза у водному розчині надзвичайно дисперсний гідроксид алюмінію поглинається і міцно утримується волокнами вовни. У свою чергу гідроксид алюмінію може пов'язувати органічні речовини (з утворенням так званих фарбувальних лаків), Таким же чином діють і інші легко гидролизующиеся солі, наприклад, сульфат хрому, хлорид олова і ін. Вовняні волокна, оброблені (протруєне) такими солями, можуть внаслідок здатності адсорбованих ними гідроксидів металів поглинати барвники, фарбуватися такими речовинами, яке інакше не утримувалися б на волокні. Паперові волокна не можуть, подібно до вовняним, безпосередньо поглинати гідроксид алюмінію з розчину (гарячого). Тому при крашешш паперових тканин і отримують осад гідроксиду алюмінію всередині волокна, просочуючи його спочатку розчином сульфату алюмінію і потім діючи на нього лугом (содою і т. П.).

  Промислове отримання сульфату алюмінію найкраще вести розчиненням чистим (без домішки заліза) гідроксидом алюмінію в гарячій концентрованої сірчаної кислоти. Можна також обробляти сірчаною кислотою безпосередньо боксит або глину; але при цьому виникають труднощі, пов'язані з очищенням отриманого сульфату алюмінію від заліза досить простим способом.

  Характеристики
  КолірБілий
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре