Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Карбонат барії 2836600000

  Карбонат барії
  Карбонат барії
  Карбонат барії
  Карбонат барії
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Карбонат барії Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39110747
  • ТН ВЭД: 2836600000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  880 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Карбонат барію ВаСО3 в природі зустрічається у вигляді витерита головним чином в деяких родовищах свинцевого блиску северозападной Англії. Зазвичай вітерит кристалізується в ромбічної системі і ізоморфний арагонітом і стронціанітом (вище 811 ° С стабільною є гексагональна, а вище 982 ?С - кубічна модифікація). З водних розчинів при одночасне присутності іонів Ва2 + і СО32- випадає білий осад карбонату барію. Вихідним продуктом для технічного отримання ВаСО3 є важкий шпат ВаSO4, який при нагріванні до 600-800 ?C в присутності вугілля відновлюється до сульфіду барію:
  ВаSO4 + 2С = ВА + 2СО2.
  У водний розчин сульфіду пропускають двоокис вуглецю, в результаті чого утворюється карбонат барію по реакції:
  ВА + СO2 + Н2O = ВаСО3 + Н2S.
  Можна також при підвищеному тиску нагрівати тонко подрібнений важкий шпат з концентрованим розчином карбонату калію; при цьому відбувається реакція:
  ВаSO4 + К2СO3 = ВаСO3 + К2SO4.
  Карбонат барію отщепляет СО2 при значно вищій температурі, ніж карбонати інших лужноземельних металів; тільки при 1400 ° C тиск СO2 над карбонатом барію досягає атмосферного. Так як карбонат барію ще нижче цієї температури починає спекаться і внаслідок цього втрачає пористість, то повністю розкласти його тільки нагріванням дуже важко.
  Карбонат барію, крім отримання з нього інших з'єднань барію, застосовують для виготовлення спеціальних сортів скла (легкоплавких, важких і відрізняються високим коефіцієнтом заломлення), а також в керамічному виробництві. Для отримання ВаО - важливого вихідного матеріалу для приготування ВАО2 - особливо придатний природний вітерит, який для цього прожарюють з кутом, в той час як для інших цілей воліють штучно приготовлений карбонат барію як дешевший.
  У воді карбонат барію розчинний дещо краще, ніж карбонати кальцію і стронцію. Його насичений водний розчин в результаті гідролізу має лужну реакцію. З солями, розчини яких внаслідок гідролізу мають сильно кислу реакцію [солі алюмінію, заліза (ІІІ) або хрому], взмученной в воді карбонат барію вступає в реакцію, в результаті якої відбувається виділення СО2 і випадання в осад гідроксидів відповідних металів. Цим іноді користуються в аналітичній хімії для відділення тривалентних металів групи сірчистого амонію від двовалентних. Розчинність карбонату барію, подібно розчинності інших карбонатів лужноземельних групи, дещо підвищується в присутності солей амонію. Досить значне кількостей його розчиняється в воді,
  Характеристики
  КолірБілий
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Карбонат барії недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Карбонат барії у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.