Menu
Ваша корзина

  Карбонат барії 2836600000

  Карбонат барії
  Карбонат барії
  Карбонат барії
  Карбонат барії
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Карбонат барії Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39110747
  • ТН ВЭД: 2836600000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  349 переглядів
   
   
   
   
   
  Карбонат барію ВаСО3 в природі зустрічається у вигляді витерита головним чином в деяких родовищах свинцевого блиску северозападной Англії. Зазвичай вітерит кристалізується в ромбічної системі і ізоморфний арагонітом і стронціанітом (вище 811 В° С стабільною є гексагональна, а вище 982 ?С - кубічна модифікація). З водних розчинів при одночасне присутності іонів Ва2 + і СО32- випадає білий осад карбонату барію. Вихідним продуктом для технічного отримання ВаСО3 є важкий шпат ВаSO4, який при нагріванні до 600-800 ?C в присутності вугілля відновлюється до сульфіду барію:
  ВаSO4 + 2С = ВА + 2СО2.
  У водний розчин сульфіду пропускають двоокис вуглецю, в результаті чого утворюється карбонат барію по реакції:
  ВА + СO2 + Н2O = ВаСО3 + Н2S.
  Можна також при підвищеному тиску нагрівати тонко подрібнений важкий шпат з концентрованим розчином карбонату калію; при цьому відбувається реакція:
  ВаSO4 + К2СO3 = ВаСO3 + К2SO4.
  Карбонат барію отщепляет СО2 при значно вищій температурі, ніж карбонати інших лужноземельних металів; тільки при 1400 В° C тиск СO2 над карбонатом барію досягає атмосферного. Так як карбонат барію ще нижче цієї температури починає спекаться і внаслідок цього втрачає пористість, то повністю розкласти його тільки нагріванням дуже важко.
  Карбонат барію, крім отримання з нього інших з'єднань барію, застосовують для виготовлення спеціальних сортів скла (легкоплавких, важких і відрізняються високим коефіцієнтом заломлення), а також в керамічному виробництві. Для отримання ВаО - важливого вихідного матеріалу для приготування ВАО2 - особливо придатний природний вітерит, який для цього прожарюють з кутом, в той час як для інших цілей воліють штучно приготовлений карбонат барію як дешевший.
  У воді карбонат барію розчинний дещо краще, ніж карбонати кальцію і стронцію. Його насичений водний розчин в результаті гідролізу має лужну реакцію. З солями, розчини яких внаслідок гідролізу мають сильно кислу реакцію [солі алюмінію, заліза (ІІІ) або хрому], взмученной в воді карбонат барію вступає в реакцію, в результаті якої відбувається виділення СО2 і випадання в осад гідроксидів відповідних металів. Цим іноді користуються в аналітичній хімії для відділення тривалентних металів групи сірчистого амонію від двовалентних. Розчинність карбонату барію, подібно розчинності інших карбонатів лужноземельних групи, дещо підвищується в присутності солей амонію. Досить значне кількостей його розчиняється в воді,
  Характеристики
  КолірБілий
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре