Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Оцтовокислий амоній 2915290000

  Оцтовокислий амоній
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Оцтовокислий амоній Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39114035
  • ТН ВЭД: 2915290000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  717 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Амоній оцтовокислий (ацетат амонію), CH3COONH4
  Безбарвна кристалічна маса, що складається з надзвичайно гігроскопічних кристалів у формі голок. При температурі понад 144 ° С, реактив розкладається з утворенням ацетаміду:
  NH4CH3COO = CH3CONH2 + H2O
  у воді розчиняється надзвичайно легко (58,6% при 4 ° С), розчинний в етиловому спирті.
  часто наводиться як приклад розкладання солі при низькій температурі (що не так часто зустрічається). Молярна маса: 77,0825 г / моль. Щільність: 1,17 г / см?. Температура плавлення: 114 ° C.
  Цей хімічний реактив може бути отриманий при реакції реакції оцтової кислоти з амонієм. Видобувають амоній сірчанокислий в лабораторних дослідженнях наступним чином: до 80% -ної CH3COOH при поступовому охолодженні водою додається 10% -ний розчин NH4OH до тих пір, поки рідина не придбає сильний запах аміаку. Після цього розчин поміщають в спеціальні фільтри, і, якщо це необхідно, випарюють на водяній бані.
  Фасовка:
  п / е пакети 1 кг, мішки 25 кг.
  Техніка безпеки:
  Може діяти дратівливо на слизові оболонки верхніх дихальних шляхів.
  При роботі з препаратом слід застосовувати індивідуальні засоби захисту (респіратор, гумові рукавички, захисні окуляри), а так само дотримуватися правил особистої гігієни. Приміщення повинні бути обладнані загальною припливно-витяжною вентиляцією; аналіз препарату в лабораторіях необхідно проводити у витяжній шафі.
  Транспортування та зберігання:
  Транспортують усіма видами транспорту у відповідності з правилами перевезення вантажів, що діють на даному виді транспорту. Препарат зберігають в упаковці виробника в критих складських приміщеннях. Гарантійний термін зберігання - 1 рік.
  Застосування:
  • в аналітичній хімії;
  • в органічному синтезі;
  • як компонент буферних розчинів;
  • як протрава при фарбуванні вовни;
  Характеристики
  КолірБілий
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Оцтовокислий амоній недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Оцтовокислий амоній у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.