Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА ХУЙ!

  Сульфат барії 2833270000

  Сульфат барії
  Сульфат барії
  Сульфат барії
  Сульфат барії
  Сульфат барії
  Сульфат барії
  Сульфат барії
  Сульфат барії
  Сульфат барії
  Сульфат барії
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Сульфат барії Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39201459
  • ТН ВЭД: 2833270000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  710 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Сульфат барію (сірчанокислий барій) - сірчанокисла сіль барію. Хімічна формула - BaSO4

  Аналітична хімія

  В аналітичній хімії сульфат барію застосовують як хорошу гравіметричну форму для визначення сульфат-іонів і іонів барію в гравіметричного аналізу.

  Рентгеноконтрастне речовина

  Часто використовується при рентгенівських дослідженнях шлунково-кишкового тракту як радіоконтрастних речовина, тому що важкі атоми барію добре поглинають рентгенівське випромінювання. Хоча все розчинні солі барію отруйні, сульфат барію практично не розчиняється у воді (і в розчині соляної кислоти, яка міститься в шлунковому соку), тому він нетоксичний. Для рентгенографічного дослідження органів травлення пацієнт приймає всередину суспензію сульфату барію ( «барієву кашу») з вмістом барію 58,7%.

  Пігмент наповнювач

  Сульфат барію є однією зі складових частина сумішей, використовуваних як білі пігменти:

  1. Суміш сульфату барію з сульфідом цинку, що отримується взаємодією розчинів сульфіду барію і сульфату цинку - литопон.
  2. Мелкокристаллический сульфат барію, одержуваний взаємодією осадженням сульфату натрію з розчину сульфіду барію - бланфікс (фр. Blanc fixe).

  Вживається як клейова фарба, так як не розчинний в органічних розчинниках. Ці білила дешевше свинцевих, на відміну від них не токсичні і не темніють від сірчистого водню.

  Інші застосування

  Сульфат барію використовується для різних промислових цілей:

  • У якості наповнювача для фото- та паперу, для лінолеуму і для деяких лако-фарбових матеріалів. Див., Наприклад, барітаж.
  • Як білий наповнювач для пластмас, а також як компонент бурових розчинів для збільшення їх щільності.
  • У фотометрії: для забарвлення фотометричних куль
  • В електрохімічної промисловості при виготовленні свинцевих акумуляторів як розширювач активної маси негативних пластин.
  • при виробництві пасти для травлення скла.
  Характеристики
  КолірБілий
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Сульфат барії недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Сульфат барії у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.