Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Хлористе залізо 2827392000

  Хлористе залізо
  Хіт продажу
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Хлористе залізо Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39343683
  • ТН ВЭД: 2827392000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1357 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Застосування:
  - Водні розчини хлориду заліза застосовують головним чином в якості коагулянту в установках очищення каналізаційних і промислових стічних вод, а також при обробці активного мулу. Хлорне залізо чудово усуває запах шляхом зв'язування сірководню. Завдяки специфічним властивостям, хлорне залізо добре зарекомендувало себе як коагулянт для обробки стічних вод м'ясокомбінатів, птахофабрик, харчових проізиодств, металургійних і машинобудівних заводів, шкіряних фабрик і ін.
  - Водні розчини хлорного заліза мають м'якими травильними властивостями, тому їх застосовують для травлення друкованих плат, мідної фольги і металевих деталей перед нанесенням гальванічних покриттів.
  - Хлорне залізо застосовують у виробництві будівельних матеріалів в якості добавки до портландцементу для прискорення процесу схоплювання. Водо-цементне відношення (В / Ц) рекомендується в межах 0,4 - 0,5. Добавка хлорного заліза дозволяє підвищувати значення В / Ц. Добавка хлорного заліза підвищує міцність бетону. Розчин хлориду заліза використовується також як компонент сировинного складу для виготовлення силікатної цегли; гідроізоляційна добавка в розчин при проведенні будівельних робіт.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  ТипХлористе залізо

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Хлористе залізо недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Хлористе залізо у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.