Menu
Ваша корзина

  Хлористе залізо 2827392000

  Хлористе залізо
  Хлористе залізо
  Хлористе залізо
  Хлористе залізо
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Хлористе залізо Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39343683
  • ТН ВЭД: 2827392000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  646 переглядів
   
   
   
   
   
  Застосування:
  - Водні розчини хлориду заліза застосовують головним чином в якості коагулянту в установках очищення каналізаційних і промислових стічних вод, а також при обробці активного мулу. Хлорне залізо чудово усуває запах шляхом зв'язування сірководню. Завдяки специфічним властивостям, хлорне залізо добре зарекомендувало себе як коагулянт для обробки стічних вод м'ясокомбінатів, птахофабрик, харчових проізиодств, металургійних і машинобудівних заводів, шкіряних фабрик і ін.
  - Водні розчини хлорного заліза мають м'якими травильними властивостями, тому їх застосовують для травлення друкованих плат, мідної фольги і металевих деталей перед нанесенням гальванічних покриттів.
  - Хлорне залізо застосовують у виробництві будівельних матеріалів в якості добавки до портландцементу для прискорення процесу схоплювання. Водо-цементне відношення (В / Ц) рекомендується в межах 0,4 - 0,5. Добавка хлорного заліза дозволяє підвищувати значення В / Ц. Добавка хлорного заліза підвищує міцність бетону. Розчин хлориду заліза використовується також як компонент сировинного складу для виготовлення силікатної цегли; гідроізоляційна добавка в розчин при проведенні будівельних робіт.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  ТипХлористе залізо

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре