Menu
Ваша корзина

  Йод кристалічний 2801200000

  Йод кристалічний
  Йод кристалічний
  Йод кристалічний
  Йод кристалічний
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Йод кристалічний Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39343933
  • ТН ВЭД: 2801200000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  308 переглядів
   
   
   
   
   

  Йод при звичайних умовах - тверде чорно-сіра речовина з металевим блиском і специфічним запахом. Пари мають характерний фіолетовий колір, так само, як і розчини в неполярних органічних розчинниках, наприклад в бензолі - на відміну від бурого розчину в полярному спирті. Йод при кімнатній температурі являє собою темно-фіолетові кристали зі слабким блиском. При нагріванні при атмосферному тиску він сублімується (переганяється), перетворюючись в пари фіолетового кольору; при охолодженні пари йоду кристалізуються, минаючи рідкий стан. Цим користуються на практиці для очищення йоду від нелетких домішок.

  Застосування
  У медицині. 5-процентний спиртовий розчин йоду використовується для дезінфекції шкіри навколо ушкодження (рваною, різаною чи іншої рани), але не для прийому всередину при дефіциті йоду в організмі. Продукти приєднання йоду до крохмалю, іншим ВМС (т. Зв. В«Синій йодВ» - Йодинол, Йокс, Бетадин і ін.) Є більш м'якими антисептиками.
  Широко рекламується в альтернативної (неофіційною) медицині, проте його використання без призначення лікаря в основному мало обґрунтоване і нерідко супроводжується різними рекламними заявами.
  як антисептик застосовується все рідше і рідше, поряд зі спиртовим розчином йоду використовується Зеленка, Фукорцин, піоктаніну, розчини перекису водню та ін.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів ЙОД КРИСТАЛІЧНИЙ

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.
  Характеристики
  КолірЧорний
  ТипКристали

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре