Menu
Ваша корзина

  Оксид кобальту 2822000000

  Оксид кобальту
  Оксид кобальту
  Оксид кобальту
  Оксид кобальту
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Оксид кобальту Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39402463
  • ТН ВЭД: 2822000000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  432 переглядів
   
   
   
   
   

  Окиси кобальту є кристалічні порошки від чорного до сірувато-зеленого кольору, неорганічні сполуки. Чи не розчинні у воді і інших розчинниках.

  Окис кобальту (II) СоО. Одержують нагріванням металевого кобальту иа повітрі або прожарюванням Со (ОН) 2 або СоСО3 без доступу повітря. Темно-зелені (майже чорні) кристали. Також відомий як закис кобальту. Розчиняється в розбавлених кислотах, повільно розчиняється в гарячих лугах. Окислюються киснем повітря при нагріванні. Відновлюється воднем. Щільність: 6,45 г / см?. Температура плавлення 1810 В° C.

  Окис кобальту (II, III) Со3О4. Одержують нагріванням витриманого на повітрі СоО або прожарювання Со2О3. Сіро-чорні кристали. Також відомий як закис-окис кобальту. Є парамагнетиком. Розкладається при нагріванні. Повільно розчиняється в концентрованих кислотах. При сплаві з лугами окислюється киснем. Відновлюється воднем. Щільність: 6,073 г / см?. Температура плавлення 900 В° C (розкладається).

  Окис кобальту (III) Со2О3. Виходить, окисленням окислів кобальту перекису, бромом, перманганатом калію або осадженням лугом з солей Со (III). Чорні кристали. Ступінчасто розкладається при нагріванні. Окисляє соляну кислоту. Щільність: 5,18 г / см?. Температура плавлення 300 В° C (розкладається).

  Застосування окису кобальту:

  Окис кобальту досить часто використовують в скляної промисловості. Це стійкий і інтенсивний барвник (пігмент) для скляних виробів. Забарвлення сполуками кобальту вельми постійна і не залежить від режиму варіння. При використанні сполук кобальту в комплексі з іншими барвниками можна отримати скла з різними відтінками.

  У хімічній промисловості він застосовується в якості каталізатора різних хімічних процесів.

  Також він використовується в електротехнічній промисловості при виробництві конденсаторів, варисторів і негативних електродів акумуляторів.

  Характеристики
  КолірЧорний
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре